• 1
  • 2
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
kozl - майстор
пон юли 29, 2019 9:06 pmdyodi написа:
пон юли 29, 2019 8:34 amkozl написа:
Преди рязане тръбите може да се укрепят. Отдолу като се заварят към обща шина. Отгоре ще трябват вероятно винкел с анкери... как така ползвате ТЕЦ отопление, а тръбите са незползваеми...
Ако реша тръбите да се изрежат, ще извикам заварчик - да ги укрепи веднага след изрязването. Но засега отлагам, може и така да оставя нещата. Спирането на топлата вода по тази група тръби е станало с решение на общото събрание преди години и за тези тръби не ни начисляват месечна сума като за другите щрангове.
Kakто писаха укрепване преди рязане.
Стана ми интересно как Топлооплюфикацията е заличила плащането. При нас тука има объркани адреси по сметките и ся като скриха имената на титулярите свързано със ЗЗЛД и настана обърквация при сметкораздавация :shock: Та пуснах заявление по тоя случай, но поискаха проект по ОВ. А проекти нема и работата става да се удебелява. Но явно се е случило отдавна това заличаване, щото сега има натегация и затегнация.
Всъщност то не е сигурно, че плащането е напълно отчислено :roll: Може да са спрени само да се начисляват единици на отоплителен уред, а плащането за отопляем обем да включва и обема на това помещение. Щото така се случва с тези де си махат радиаторите.
dyodi - специалист
вт юли 30, 2019 6:51 amkozl написа:

... Стана ми интересно как Топлооплюфикацията е заличила плащането...
Станало е преди да дойда във входа, не знам повече подробности освен това, че е било на основата на решение на общото събрание.
  • 1
  • 2

Тема "Дали да изрежа неизползваемите тръби на топлофикацията в пералното помещение и как да се запушат дупките след това?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: