Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
radius - майстор
Ами тъпия картон ти е изял и без това малкото помещение :evil:
zz_stefanov - майстор
Трябва да определиш действително колко можеш да спечелиш от махане на картона. Сумнявам се че вградената структура ще ти даде повече място.
Накрая ще събориш всичко.
sergi - специалист
чет сеп 23, 2021 8:10 pmradius написа:
Ами тъпия картон ти е изял и без това малкото помещение :evil:

....верно е...

колко би струвало местенето на чинията на отсрещната стена?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет сеп 23, 2021 8:56 pmsergi написа:
колко би струвало местенето на чинията на отсрещната стена?
Ако си станеш от ръцете, ще ти струва нова чиния, гума и гофра. На мен толкова ми струва
Бих съборила всичкия картон. Твърде, твърде е вероятно помещението да порасне неимоверно. На тоалетна не и трябват плочки по стените. Даже и на пода не и трябва.
zz_stefanov - майстор
Това е единствената баня?
А къде ще е мивката?

Бих разгледал генерално разпределението на това 'ново жилище' и бих откраднал някой друг квадрат от голямото помещение.
Естествено, че ще глътне пари, но това което е на снимката е безумие.

пп Освен това ако местиш чинията в ъгъла трябва да внимаваш да не пробиеш канала на подовия сифон.
kozl - майстор
Аз виждам на снимката 4 пълни редове подови плочки и 2 реда към половина. Ако приемем, че плочките са по 30 см, то разстоянието по дължина на WC-то е 150 см. Ширината не се вижда, но ако са 3 плочки 90 см.

И те така с вградена структура. При мен модела в чертежа е 63 см, а на практика седалата са по-къси.

Прикачен файл:
WC 150_90.jpg
WC 150_90.jpg (49.21 KиБ) Видяна 399 пъти

Да беше писал размерите на тясната тоалетна.
zz_stefanov - майстор
kozl, това му била единствената баня :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
То било баня
Врататъ не бива навън - няма праг + има стълби...
Събаряш плочки и картон. Монтираш тоалетната чиния в дъното, права, гледаща към вратата. Между чинията и вратата монтираш малка мивка + смесителна батерия със слушалка. Сам да налепиш плочките, колкото и да си смотан, ще е по-добре от сега. Основно ще внимаваш подът да е с правилния наклон. И не спестявай хидроизолацията под плочките.
Не е лош и вариантът с нещо друго по стените, вместо плочки. Зависи от въображението. материали бол
kozl - майстор
Прочетох, но доколе разбрах в цукалото му е проблема там дето го е изтипосал. Па и темата е за кенеф :roll:

Те на кво се палучи:


Прикачен файл:
Минибан 150_90.jpg
Минибан 150_90.jpg (38.96 KиБ) Видяна 378 пъти


Мивката е за акробати :-D при влазяне и излазяне.

Всъщност може някаква малка мивка под душа да се намести :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет сеп 24, 2021 12:33 pmkozl написа:

Те на кво се палучи:
Тц не може така :-) Чинията централно, инак бутовете ти се лепят у стената, пък я студена :-)

Тема "тясна тоалетна" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: