Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
unicata - специалист
Здравейте, някой който е ползвал може ли даде мнение за течен тефлон, струва ли си, как се ползва и т.н.
Признавам че аз веднъж ползвах преди време, но прокапа и го оставих, напоследък обаче във все повече магазини го забелязвам и се чудя да не би пък аз нещо да незнам как се ползва, а като идея е добра и бързо се работи с него.
Моя опит беше с един в синя тубичка, пишеше за всякакви метали и че стяга от 5 мин до два часа според метала, аз сложих на едно кранче за пералня и пуснах водата на другия ден, след половин час прокапа. Та ако някой сподели марка модел, начин на работа и каквото там се сети ще съм благодатен.
unicata - специалист
Коелга минах през търсачката, споменават колегите тук там че са ползвали, но инфото не е достатъчно.
brum - майстор
С един в синя тубичка преди 10тина години имах същият опит. После купих червена тубичка на Holdtite и работеше безупречно. Обаче точно това го няма от маса години там, от където го купувах. Сега предполагам марковите алтернативи ще вършат добра работа.
sian - специалист
Поинтересуваи се за анаеробни лепила. Или по точно анаеробен уплътнител за резби.
brum - майстор
Този на Holdtite беше точно такъв.

Тема "Течен тефлон - какво как и защо" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: