Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
MamaMy - майстор
Права сте г-жо Асенова. Разгледах снимките, но не съм ги увеличавал за да чета рекламата на батерията ви. Може би трябваше да пуснете ваша еротична снимка. Тогава можеше и да се постарая повече :roll: . Ако бяхте и малко по-хрисима можеше дори да си направя труда да ида и до магазин и сервиз на Интеркерамик в моя град, но аз с нищо не съм ви длъжен. Другите потребители които също искаха да ви помогнат и отделиха от интернета и свободното си време също не са ви задължени. Ако очаквате да се въртим 100 мъже около вас, сгрешили сте. Със сигурност поне в снимките :-D
krasi92 - майстор
Не каза оправи ли ти чешмичката майстора. Другото е приказки само
radius - майстор
Айде отивайте да се почешИте :lol:
МаяАсенова - помощник
чет ное 25, 2021 11:30 pmMamaMy написа:
Права сте г-жо Асенова. Разгледах снимките, но не съм ги увеличавал за да чета рекламата на батерията ви. Може би трябваше да пуснете ваша еротична снимка. Тогава можеше и да се постарая повече :roll: . Ако бяхте и малко по-хрисима можеше дори да си направя труда да ида и до магазин и сервиз на Интеркерамик в моя град, но аз с нищо не съм ви длъжен. Другите потребители които също искаха да ви помогнат и отделиха от интернета и свободното си време също не са ви задължени. Ако очаквате да се въртим 100 мъже около вас, сгрешили сте. Със сигурност поне в снимките :-D
Никой не е казал,че сте длъжен Господинчо,не съм и искала някой да ми го купи,попитах АКО някой евентуално знае от къде мога да си го поръчам.В този форум най вероятно повече селяндури има отколкото майстори,а за да се облекчих може да намериш хиляди еротични снимки в нета :-D драги ми Господинчо,но едва ли и там си майстор за да искаш еротични снимки тука.Мислех че този форум е за взаимопомощ,тука се събрали само "интелигентни хора"
MamaMy - майстор
Този форум госпожо не е за майстори. Той си е за селяндури които им е писнало от майстори. Писнало им е и от грозотии които ги е срам да се покажат на вън и за това търсят помощ онлайн :-D . Та това което търсите, ще си го намерите, но не от някой селяндур. Ще трябва доста да се постараете. Човека трябва да може да пие до припадък, да е плешив и да не е гнуслив :roll: Как ще го подмамите вече си е ваша работа. Баница ли ще правите, на тромпет ли ще му свирите... :wink:
Whiskey - специалист
Използвам темата да попитам дали някой знае от къде мога да намеря керамична глава за кухненски смесител от тия лидълските. Особеността може би е, че има две степени на потока на водата. По главата няма никакви означения, производител и т.н. 40 мм е, но нещо не мога да открия заместител. Дали някой може да помогне с идеи?

Изображение

Изображение
hidrazin - майстор
вт яну 23, 2024 8:43 pmWhiskey написа:
Дали някой може да помогне с идеи?
Да. Главата в джоба и бегаш в най-близкия магазин за глави (дето има керамични глави).
:partyman:

Тема "Керамична глава за смесител" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: