• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
Andri01 - майстор
Ей,умора нямаш,бе! Където не си писал,там не си се из...ал с тъпотиите си! :lol: :lol: :partyman: !
hidrazin - майстор
пон авг 22, 2022 10:27 pmAndri01 написа:
Ей,умора нямаш,бе!
Правилно си забелязал. Нямам умора към неграмотниците.
Тях оня горе ги е наказал. Аз - няма нужда да си правя труда…
Нещастници … с пълно право.
Лекар с НОЖ … Ако па на някой му отпуши ушите…
А дано ама надали… И правилно.
:partyman:
yanko78 - специалист
пон авг 22, 2022 11:51 pmhidrazin написа:
пон авг 22, 2022 10:27 pmAndri01 написа:
Ей,умора нямаш,бе!
Правилно си забелязал. Нямам умора към неграмотниците.
Тях оня горе ги е наказал. Аз - няма нужда да си правя труда…
Нещастници … с пълно право.
Лекар с НОЖ … Ако па на някой му отпуши ушите…
А дано ама надали… И правилно.
:partyman:
Мисля, че трябва да отидеш до личния, да ти смени хапчетата.
Незнам, от къде тая самоувереност, че всичко знаеш и разбираш. Ноооо, няма проблеми, ние знаем, че такива хора, обикновенно, имат дълбок проблем в живота, може би останало от детството, или, нераализирано настояще.
Не се чувствай длъжен да ми отговаряш.
yanko78 - специалист
вт авг 23, 2022 9:45 pmkrasi92 написа:
тръгна ли помпата
Не съм си ходил на село. В Събота ще е правя и Неделя сутринта ще си покаже.
Ще тръгне, ако трябва всичко ще сменя, ако трябва и нов сондаж ще направя. Аз съм от хората, които обичат предизвикателствата. Понеже съм нямал село и сега, селските неща, много ме вдъхновяват да се справям с тях :)
krasi92 - майстор
Готино е да си имаш село. Аз си купих едно в родопите. А относно помпата щом имаш паре за трошене-троши. Проба грешка не е предизвикателство.
yanko78 - специалист
ср авг 24, 2022 9:45 pmkrasi92 написа:
Готино е да си имаш село. Аз си купих едно в родопите. А относно помпата щом имаш паре за трошене-троши. Проба грешка не е предизвикателство.
Не е точно така. Изключвам 1 по 1 възможните причини. Определено се надявах със смяната на възвратния клапан нещата да се оправят, но ето факт, продължавам с борбата без резултат.
yanko78 - специалист
Вчера след обяд смених крана под помпата, като реших, да не слагам възвратен клапан, понеже тръбата ще задържа водата в нея и зимата да не спука. Тази сутрин, помпата тръгна нормално, без нужда от повторно включване. Не съм убеден, че е от крана проблема, но ке видим. Най вероятно, някъде в помпата е проблема и от нея просмуква някъде.
yanko78 - специалист
Помпата отново не работи. Само в нея остава да е проблема. На есен, сигурно ще се наложи да е сваля и пратя в сервиз.
dragozow - майстор
А какво не и работи точно? Дай ми я за един ден ако не е в гаранция да я тествам.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10

Тема "Проблем със сондажна помпа." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: