Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
B0bi - специалист
Защо му е нова мека връзка? Старата няма роблем да се сложи отново след сваляне. Въпросът е някой да се навие да го направи. Запушването, най-вероятно, е на изхода на чинията, където се надява маншона. Имал съм случай с "натурнла пратка" заседнала там. Бях сипвал сода каустик на люспи и не беше се справила ...
Ако е предмет, парцал, найлон ... пробутването му по някакъв начин ми се струва малко рисковано. Ако заседне на някой следващ завой ...
Самата чиния не би трябвало да е проблем да се демонтира и монтира отново, освен ако не е залепена вандалски (като едно време).
preslav - майстор
Новата връзка е за застараховка ако старата сдаде багажа, не е приятно с лайняни ръце да притърчваш до железарията.
Lutchezar - майстор
Темата е от преди повече от месец бе хора. Досега да е затънал да не казвам в какво.
B0bi - специалист
пет фев 24, 2023 2:26 pmKondor1 написа:
чет яну 12, 2023 3:14 amLutchezar написа:
Много обичам като цъфне някой с въпрос уж за нещо спешно и после изчезне.
И аз много обичам ...
Хайде загледай се от кога е последния му пост ;)
Lutchezar - майстор
Последния смислен е на 11 януари. Заяжданията не ги броим. Не че каза дали нещо е отпушил и как.
preslav - майстор
Явно си нямаш ни най-малка представа колко дълго може да се влачи подобен проблем с "не напълно запушена тоалетна чиния".
Аз влачих често запушващ се канал (Ф 50) поне 2 години от незнание, неумение, нерешителност, некадърност, мързел или каквото е било тогава - сега имам телефона на човек, който с това се занимава.

Тема "Отпушване на WC" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: