Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
zz_stefanov - майстор
Да си призная, случвало ми се е. Иначе на село спирам водата от един кран на къщата всяка седмица и изключвам от контактите уредите с електроника. Във Варна обаче крановете на пералня и миялна не са въртяни с години.
DIY2023 - помощник
ок, ясно, значи този бойлер няма да се оправи. Някакви препоръки за бойлер, който да не капе ? Гледам тези на елдом 3.5кв проточен, но май ще са слаби за зимата (те са дали характеристика за 12 градуса вода при дебит 1.5л/мин мисля, че беше към 40 градуса... струва ми се малко)
krasi92 - майстор
Тотално за нищо не стават Нещо от сорта на проточните делимано по става макар че и те са компромис. Стават за миене на посуда
iliya_i - майстор
нед мар 05, 2023 10:07 pmDIY2023 написа:
ок, ясно, значи този бойлер няма да се оправи. Някакви препоръки за бойлер, който да не капе ? Гледам тези на елдом 3.5кв проточен, но май ще са слаби за зимата (те са дали характеристика за 12 градуса вода при дебит 1.5л/мин мисля, че беше към 40 градуса... струва ми се малко)
Не разбирам какъв точно е проблема с капането.
Нали капе в мивката?
Ако е модел под налягане ще капе от баланса където дойде. Едва ли ще е точно в мивката.
DIY2023 - помощник
пон мар 06, 2023 8:31 amiliya_i написа:
нед мар 05, 2023 10:07 pmDIY2023 написа:
ок, ясно, значи този бойлер няма да се оправи. Някакви препоръки за бойлер, който да не капе ? Гледам тези на елдом 3.5кв проточен, но май ще са слаби за зимата (те са дали характеристика за 12 градуса вода при дебит 1.5л/мин мисля, че беше към 40 градуса... струва ми се малко)
Не разбирам какъв точно е проблема с капането.
Нали капе в мивката?
Ако е модел под налягане ще капе от баланса където дойде. Едва ли ще е точно в мивката.
да, в мивката капе, но не е по няколко капки ами си капе почти като слабо течене и ме дразни постянно да го слушам...
iliya_i - майстор
пон мар 06, 2023 10:20 amDIY2023 написа:
пон мар 06, 2023 8:31 amiliya_i написа:
нед мар 05, 2023 10:07 pmDIY2023 написа:
ок, ясно, значи този бойлер няма да се оправи. Някакви препоръки за бойлер, който да не капе ? Гледам тези на елдом 3.5кв проточен, но май ще са слаби за зимата (те са дали характеристика за 12 градуса вода при дебит 1.5л/мин мисля, че беше към 40 градуса... струва ми се малко)
Не разбирам какъв точно е проблема с капането.
Нали капе в мивката?
Ако е модел под налягане ще капе от баланса където дойде. Едва ли ще е точно в мивката.
да, в мивката капе, но не е по няколко капки ами си капе почти като слабо течене и ме дразни постянно да го слушам...
Сложи гъбата да капе върху нея! И няма да се налага да го слушаш.
С тези мивки от тънко тенеке е така.

Тема "Кухненски бойлер Tesy капе от чешмата при загряване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: