• 1
  • 2
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
venci.ivanov22 - специалист
Здравейте
Трябва да чистя сондажа след тези дъждове стана ужас.... Потопената помпа се запушва през ден ,два.... Ще го правя с еърлифт ... Компресор , направил съм приставката.... Дайте съвет как да стане по качествено ...
Сондаж 13 метра...
venci.ivanov22 - специалист
чет юли 06, 2023 7:56 pmvenci.ivanov22 написа:
Здравейте
Трябва да чистя сондажа след тези дъждове стана ужас.... Потопената помпа се запушва през ден ,два.... Ще го правя с еърлифт ... Компресор , направил съм приставката.... Дайте съвет как да стане по качествено ...
Сондаж 13 метра...
ivanovbg - майстор
Ти да не мислиш, че всеки в правил? Аз си извиках човек. Извади помпата изчисти и пак я пусна за 150 лв. 42м ми е сондажа.

Щом си направил всичко ръгай вътре и почвай. Ще се научиш. Като почне да тече чиста значи си готов. Човека ме извика да дойда с една чаша, напълни я - имаше само десетина песъчинки и каза - готов си. Успех.
venci.ivanov22 - специалист
пет юли 07, 2023 2:39 pmivanovbg написа:
Ти да не мислиш, че всеки в правил? Аз си извиках човек. Извади помпата изчисти и пак я пусна за 150 лв. 42м ми е сондажа.

Щом си направил всичко ръгай вътре и почвай. Ще се научиш. Като почне да тече чиста значи си готов. Човека ме извика да дойда с една чаша, напълни я - имаше само десетина песъчинки и каза - готов си. Успех.
Къде си чистил в кой регион
Тук в София ми искат 30лв на метър чистене ...
И заради това ще се мъча сам
ivanovbg - майстор
Брезник, но беше миналата година пролетта
venci.ivanov22 - специалист
пет юли 07, 2023 8:03 pmivanovbg написа:
Брезник, но беше миналата година пролетта
Мн добра цена браво
Не е далеч от софия
venci.ivanov22 - специалист
пет юли 07, 2023 8:03 pmivanovbg написа:
Брезник, но беше миналата година пролетта
А колко беше затлачен ? Имаш ли представа
ivanovbg - майстор
И какво има да се мъчиш, пускаш в сондажа и по клипчетата докато не потече чисто. Еърлифта не може да се запуши и износи като помпата. Ти какво мислиш е почистването? Източваш вода и тиня докато не остане само вода.
venci.ivanov22 - специалист
пет юли 07, 2023 9:02 pmivanovbg написа:
И какво има да се мъчиш, пускаш в сондажа и по клипчетата докато не потече чисто. Еърлифта не може да се запуши и износи като помпата. Ти какво мислиш е почистването? Източваш вода и тиня докато не остане само вода.
Действам го...
Колко изкара тиня ти?
Много ли беше затлачен?
ivanovbg - майстор
пет юли 07, 2023 10:19 pmvenci.ivanov22 написа:
пет юли 07, 2023 9:02 pmivanovbg написа:
И какво има да се мъчиш, пускаш в сондажа и по клипчетата докато не потече чисто. Еърлифта не може да се запуши и износи като помпата. Ти какво мислиш е почистването? Източваш вода и тиня докато не остане само вода.
Действам го...
Колко изкара тиня ти?
Много ли беше затлачен?
Еми 7-8 бири изкарах докато ме викне. По улицата надолу си течеше кална вада. Да не мислиш че съм я мерил? От тогава не се е затлачвал, но пролет доста вода точа. Затлачва се от не ползване. Твоя е плитко и затова може да се затлачва, щот е в горния слой на почвата, а там е меко и кално.
  • 1
  • 2

Тема "Здравейте въпрос отностно чистене на сондаж" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: