• 1
  • 2
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
чет юли 13, 2023 7:44 amkozl написа:
...
Не сондаж, а кладенец :wink:
...
Козлин, не видях да уточнява бунар, сондаж или плажна кофичка е източника, но на Съни бийч има свободни места.
Що не идеш за няколко дни? В дискотеката аудитория голяма, всеки би те изслушал.

Все пак, след уточнението на човека, оказва се познал съм защо "такъв висок напор", което е и отговор към теб.
Да видим дали ще тръгне с този инвертор или ще трябва да го връща!
kozl - майстор
чет юли 13, 2023 7:51 amТрифон П.Трифонов написа:
чет юли 13, 2023 7:44 amkozl написа:
...
Не сондаж, а кладенец :wink:
...
Козлин, не видях да уточнява бунар, сондаж или плажна кофичка е източника, но на Съни бийч има свободни места.
Що не идеш за няколко дни? В дискотеката аудитория голяма, всеки би те изслушал.

Все пак, след уточнението на човека, оказва се познал съм защо "такъв висок напор", което е и отговор към теб.
Да видим дали ще тръгне с този инвертор или ще трябва да го връща!
Отдавна избягвам родното черноморие. Но отговорът на въпросът за това не е свързан с високия напор, а с гравитачното изтичане :-D
Последно време почиваш ли изобщо?
Притеснен съм- обръщай си внимание бе човек!
Здравейте, за заинтересуваните: Този инвертор е доста "умен" и не успях да го излъжа - сработва за около 10-20 секунди, но открива небалансиран междуфазов товар и изключва, така че минах на малко по-скъпият вариант: https://www.onlinemashini.bg/kontrolno- ... 030s/80136 , който е монтиран и за сега съм много доволен от резултата.
ESPACE - майстор
Тия от Онлайнмашини вярно ли ти продадоха тоя инвертор, като ставащ за монофазна помпа #-o
  • 1
  • 2

Тема "Помпа за кладенец с инверторно управлвние" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: