• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
kr1100 - майстор
пон яну 29, 2024 8:38 pmhidrazin написа:
пон яну 29, 2024 8:03 pmkr1100 написа:
=D> Еврика открил си топлата вода. С азотно се ецваха платки още през 1973 г, рисувани с асфалт лак.
Дет се вика - "Ай ю реди?" ... Знаеш ли коги съм почнал да ецвам платки?
....Така че по-полека кой кога и какво е открил... :)
OK :partyman:
A и платките бяха от фолиран гетинакс.
Andri01 - майстор
Лак за нокти ползвах до 76-та. Резултата е такъв, какъвто ТИ не си виждал. След 76-та ползвах флумастери и почистваща течност-специално за тази цел,купени от умрелия запад. Ти даже и не си чувал за такива, старши!
hidrazin - майстор
вт яну 30, 2024 11:51 amkr1100 написа:
A и платките бяха от фолиран гетинакс.
Точно! Такива бяха в тогавашните магазини "Млад техник" - от дебел и гаден гетинакс.
Вече в началото на 80-те разбрах че в Н.Загора има от стъклотекстолит - веднага на автобуса и се позаредих. :-D
:partyman:
P.S.
вт яну 30, 2024 12:06 pmAndri01 написа:
Лак за нокти ползвах до 76-та. Резултата е такъв, какъвто ТИ не си виждал. След 76-та ползвах флумастери и почистваща течност-специално за тази цел,купени от умрелия запад. Ти даже и не си чувал за такива, старши!
При теб нещата са така - чувал от една жена на пазара. Ама само чувал но не разбрал за какво става дума. :lol:
Юбре, Андри!

Най зеления си.
Тъй и не написа какво си добарал от запада през 76та, че да ъцат спецовете.
...и как ти е попаднало, докат си бил на невръстните 22-23.
hidrazin - майстор
вт яну 30, 2024 1:12 pmТрифон П.Трифонов написа:
Тъй и не написа какво си добарал от запада през 76та...
За да е бил по тези години в запада, трябва да е бил верен партиен другар - проверен до 9-то коляно и много надежден от идеологическа гледна точка. :)
И партийна, разбира се.
:partyman:
Платката му е ецната до степен непозната на всемирната химия.
Не е виновен, че няма как да го осъзнае.
Andri01 - майстор
Абе,дребни фатмаци, 76-та есента бях вече в БМФ в умиращия запад! Толкова с отваряне на завистливите ви очички. Справка-Google . :lol:
kr1100 - майстор
вт яну 30, 2024 12:13 pmhidrazin написа:
...Вече в началото на 80-те разбрах че в Н.Загора има от стъклотекстолит - веднага на автобуса и се позаредих. :-D
По това време вече бях в завода и изобилие от стъклотекстоли,едно и двуслойно фолиран 1,1,5, 2 мм и рисуването приключи - фото и ситопечат, ецване и на ваната с Розе за покриване на дирите, "остъргване" с ракел бързо.
Офф като пръснеше Розето беше лошо , глицерин на повърността на розето за да не пръска. Ситата първо бяха неръждавейка , после дедерон от ГДР.
вт яну 30, 2024 5:23 pmAndri01 написа:
Абе,дребни фатмаци, 76-та есента бях вече в БМФ в умиращия запад! Толкова с отваряне на завистливите ви очички. Справка-Google . :lol:
В кой отсек на кора.......БМФ беше цехчето с ецващият персонал?



йЕеееец!!!
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Запушена тръба." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: