Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
kozl - майстор
пет апр 02, 2021 10:15 pmКирилова написа:
Здравейте уважаеми,имам сложен /поне за мен/казус-необходимо е да се направи отвор за ширма на външна стена,но съм на пети етаж.Проблемът ми е самият монтаж на външната решетъчна козирка,т.к.освен алпинист няма кой и как да я монтира отвън/но за четири дюбела надали някой би се съгласил/.?!?
съб апр 03, 2021 8:55 amkrasi92 написа:
При съответното заплащане защо да не се съгласи някой. Въпрос на лична уговорка.
Е така е тарифата им почва с цена за посещение на място и окачване/откачване на въжетата, която вероятно е над 100 лв. вече, че отдавна не съм им ползвал услугите. И като се има в предвид, че с 4 дюбела нямя да си заряботят надницата, и едва ли ще имат друг обект, с който да си уплътнят работата ще поискат и още заплащане, което ще доста над това за 4 дюбела.
При нас последния път идваха за един дюбел, че падна кривка от водосточната тръба.
lyubohar - майстор
Имам комшия,който си смени местата на спалня и кухня.
Сега кухнята му е от страната на спалните в кооперацията.(Детската им е откъм много натоварената улица)!
И понеже в новата им кухня няма комини да си сложи там аспирацията я изведе навън като колегата с въпроса.
Познайте-всичката смрад от манджи и запръжки влизат в спалните.
Ама в България всичко е позволено-даже да се къпеш в 23.30ч. и в 6.30 сутринта.
Ерго аз ставам всяка сутрин в 6.30 и лягам всяка вечер в 23.30.
Като бонус-нахранвам се с миризмите им по обяд!

Тема "Отвеждане на въздух от аспиратор навън" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: