• 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 33
Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
jorkata.petkov - помощник
Аз съм си харесал:
FUJI RSG12KGTA/ROG12KGCA
може да взема и същия модел обаче 14-ка. 16 квадрата ми е стаята, в която ще го слагам. Гледам, че в този сайт продават модела и то с безплатен монтаж, което всъщност ме привлече понеже пазарувам онлайн основно, пък 200-300лв за монтаж не ми се дават допълнително и да имам разни драми с гаранцията и т.н.
Та добре ли е това Фуджи според вас? Питам като цяло откъм качество на самата марка иначе разхода на ток и другите параметри са ми ОК. Тях съм ги проверил.
Aleksandars - специалист
Не знам какъв "мазохист" трябва да си, за да сложиш 12KGTA, а камо ли 14 в помещение 16 m²?! За това помещение 07 от същата серия е напълно достатъчно. И защо си мислите, че като вземете с "безплатен" монтаж, няма да имате пак драми с гаранция и т.н?! Тази марка се внася от Темпекс - тези които цитирате са просто едни прекупвачи. Те ще Ви го продадат, други ще го монтират и недай се боже да стане нещо с машината, ще видите тогава, аджеба за какво става въпрос. Такава техника се купува от фирма специализирана с продажба и сервиз, за да сте наясно, че има на кой да разчитате.
Стоян Петришки - специалист
Здравейте бихте ли дали мнение за климатиците Daikin FTXC35B / RXC35B и Mitsubishi Heavy Industries SRK / SRC 35 ZSP-W. Колебая св между двата модела, ще се озползва хлавно за отопление в район банско.
abcdefghijklmnopqrstuvwxz - майстор
Сподели поне, основен приоритет!
Тишина, икономичност, цена, топла струя, надеждност?
Не съм фен и на двете марки, но някой друг може да ги похвали.
davidzvezdata - специалист
пет юни 19, 2020 6:43 pmСтоян Петришки написа:
Здравейте бихте ли дали мнение за климатиците Daikin FTXC35B / RXC35B и Mitsubishi Heavy Industries SRK / SRC 35 ZSP-W. Колебая св между двата модела, ще се озползва хлавно за отопление в район банско.
За Банско - мини на по-висок клас...
Стоян Петришки - специалист
Здравеи благодаря ти че се включи. Жилището няма да се ползва постоянно, взел съм го с цел ходене на почивка и едва ли ще се ползва повече от 20 дена на година и за това не ми се хвърлят много финанси. За това съм се насочил към ниския клас. Между другото жилището е ново строителство с дограма, изолация.....
Последна промяна от Стоян Петришки на пет юни 19, 2020 10:26 pm, променено общо 1 път.
Стоян Петришки - специалист
пет юни 19, 2020 8:28 pmabcdefghijklmnopqrstuvwxz написа:
Сподели поне, основен приоритет!
Тишина, икономичност, цена, топла струя, надеждност?
Не съм фен и на двете марки, но някой друг може да ги похвали.
Здравеите. Нямам кои знае какви изисквания. Главното е да топли
Chefo77 - майстор
И за какво ти е да даваш хилядарки за климатик? Като засуче -10, да не можеш да го включиш...
Не е ли по-разумно да инвестираш в конвектори?
Стоян Петришки - специалист
пет юни 19, 2020 10:22 pmChefo77 написа:
И за какво ти е да даваш хилядарки за климатик? Като засуче -10, да не можеш да го включиш...
Не е ли по-разумно да инвестираш в конвектори?
До някъде си прав и се съгласявам с теб но искам да подсигуря и охлаждане през лятото
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 33

Тема "За всички тези които се чудят каква марка климатик да купят!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: