Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
ddnnp - специалист
mavryt4o написа:
Човек не разбра ли с трици маймунки не се ловят.За дърводелските машини изискванията за турбини са най-големи особено за транспорт на талаш демек МОЩНИ И СКЪПИ както искаш го разбирай.Обади се в някой специализирана фирма направи се на заинтересован купувач и като кажеш за какви мишини ти трябва слушай внимателно спицификацийте на турбината коята ще ти предложи като мошност на двигател ,кубици ,налягане.След това търси сходна може и да е в билкантото до вас.Тази дето я зяглеждаш може да стане за прах от шлайф.Аз имам много голяма трифазна но пробвах не става бавнооборотна е голям дебит на въэдух но няма налягане да транспортира талаш козата си иска пръч...
Хах аз не искам да ливя маймуни... ама незнам какво да търся , и не искам да е за "без пари" , просто искам някой да ми каже какво да търся ...
a_stoev - майстор
На колко фирми за вентилационна техника се обади до сега?
ddnnp - специалист
a_stoev написа:
На колко фирми за вентилационна техника се обади до сега?
За оабждане не съм се обажадал , писах имейл на 3 но още никой не ми е отговорил [-X
mavryt4o - майстор
a_stoev написа:
http://www.airtradecentre.com/BG/BG/doc ... -двигател/

Пак питай търговците, че само чета по диагонал характеристики
като се зачетох по скоро RM и RU серията за тях си пише дървесни частици ама са с дестина пъти по-голям дебит значи дебита е от значение не налягането той вдига тешките частици поне аз така мисля :?

Тема "Аспирация за дърводелска работилница" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: