• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
liusien - специалист
Има светлина в "тунела"! :) Видяхме се с vanko68 и евентуално другата седмица ще ме зарадва! Спряхме се на вариант - два самостоятелни климатика "Дайкин" - един по-слаб при барманките, и втори по-мощен за салона с клиентите. Дано наистина остана доволен, че наближава зимата и ми се иска да има ефект от придобивката! Когато всичко е готово - ще пиша... :thumbs:
1115 - специалист
Дано.

Аз много съм против климатиците, но Ванко успя да се справи и аз останах много доволен.
А съм доста ...много... хипер чепат и трудно ми се угажда.
Сложих си 3 Дайкина и един Панасоник - Всичките от Ванко.
Вече го препоръчах на 4...5 приятеля и те си сложиха Дайкини и Фуджитсу от него и хубавото е ,че всичките са доволни и то много.
liusien - специалист
Хахахах......... Ще дойде и тоя момент за Изображение
liusien - специалист
Дойде момента да се похваля!!! :-D
Вече си имам монтирани и действащи два климатика, а "виновник" за това е vanko68! Не знам, за първи път ползвам лично климатици, но съм много изненадан - за не повече от десет минути, в кафето стана невероятно топло само от пуска на първия климатик /по-мощния/ и то при широко отворена врата за клиентите!!! Когато се пусна и втория климатик - стана топло, все едно лятото се е върнало! :lol: :lol: :lol: Това са първите ми впечатления за сега...

Искам да благодаря на всички за съветите какво да избера като вид работа на климатиците, като марка климатици и най-много да благодаря на vanko68 и момчетата с които работи!!! :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

Това което е монтирано е:
DAIKIN - FTX25GV1B
DAIKIN - FTX50GV1B

Време е за черпене! :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:
dundurma - специалист
зимата ще видиш ИСТИНАТА................ще останеш предоволен
gattaka - специалист
Това са единствените климатици в момента на БГ пазара!Всичко друго е компромис!
Имам 3 Дайкина в къщи-една 18 и две 9!Едната 9 и 18-ката се включват Декември,да кажем и се спират Март!Освен това имам и 2 Бойлера-80 и 50 литрови,като 80 литровия се точи всеки ден от 4 човека което означава,че всеки ден нагрява!Другия е за кухнята и да речем,че нагрява 3-4 пъти в седмицата!
Най-скъпата сметка,която сме платили е около 200 лв!
И 3-те климатика са инвертори!
Никога не са блокирали,дори при -25 градуса!
EDI - майстор
Е, не са единствените /ТОШИБА, МЕ и МХ имат разкошни машини за Европа, които се продават и у нас/, но са от най-добрите в класа си....... :lol:
liusien - специалист
Благодаря ви, момчета!!! :wink: :thumbs:
BAlexandrov - специалист
liusien написа:
Благодаря ви, момчета!!! :wink: :thumbs:
Казваш, че черпиш кафе а? Каква е паролата :-D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Тема "Отново и отново - въпрос за избор на климатик..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: