• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 14
Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
dadko - майстор
Точно преди час ги гледах, щото ходих до МЕТРО за друго...
Има щуцер за маркуч- произведената вода може да се изведе навън, резервоара надали събира и 5 литра.
Обаче- дали е читав уреда- дали си заслужава???
Последна промяна от dadko на чет дек 11, 2014 12:10 am, променено общо 1 път.
EDI - майстор
Е, това божа работа.Може да го каже само някой, който е ползвал модела.Сигурно все ще свърши някаква работа.
redark - помощник
dadko написа:
Някой има ли наблюдения над марката влагоуловители Tarrington House, предлагани от МЕТРО?
Дали този ще е подгодящ за хол около 30кв м.?
Здравей ,

Ние имаме същия модел , работи си много добре , но в Метро има и по - скъпия модел , с по - голям резервоар и е с настройка на степента на влажност в проценти , а не като този с врътка . Но като цяло и този модел е добър .
Поздрави
Chefo77 - майстор
EDI написа:
И този има отвеждане.s_s1 нищо чудно няма.Ако му сложат вана 20 литра, ще стане като самосвал.20 литра му е максималния капацитет, ако има какво да извлича.Иначе, ако ти е много влажно в помещението, просто си проверяваш ваната и си я изхвърляш или извеждаш маркуча.
20 литра е капацитетът при подходящи И други условия - температура например, замърсеност на филтъра и т.н.
Би трябвало да стигне за 30 м2. Просто ще трябва да се поизчака с очаквания ефект, няма за 2 дни да изсмуче всичко.
При уреди, които ще се използват в такъв тип помещение, е много важно колко са шумни. Моят е Budget, шумничък е, но не ме вълнува - ползвам го в пералното помещение (до банята). Но за стая за по-дълго време не бих го избрал.
dadko - майстор
В стаята не се спи- това е хол, така, че шума не ме притеснява. Не знам доколко би трябвало да ме притеснява марката. Май само Метро я продават и правят какви ли не продукти... завивки, тенджери...
fox_vt - майстор
Уреда е идеален имам го същия но по малкия му брат 10 литровия.Има само едно мааалко проблемче-пластмасите му не са закрепени добре включително и съда за водата,изпада в такъв адски резонанс че трябва да не си в този апартамент че да не те бърка шума.Може по големия модел да няма тези проблеми но точно заради тях догодина мисля да го продам и да взема по безшумен.Другото нещо- не ти трябва толкова голям уред с капацитет 20 литра на ден,няма да точиш чак толкова много вода от хола и е излишен разход.
Като марка бива имам няколко уреда с тази марка и няма проблеми.
dadko - майстор
Докато се наканя да отида до METRO- и те свършили.
На тяхно място на стелажите са сложени едни Midea на същата цена- 299 лв с ДДС
midea mddg-20den3
Пак с производителност 20L на ден.
Та айде пак със същия въпрос- някой има ли такъв? Някакви отзиви за марката?
В други магазини са с 20 лв. по- евтини
http://www.techmart.bg/products/product_details/30136
dadko - майстор
Вчера го купих тоя уред и вечерта го пуснах в хола.
Тая сутрин- резервоарът беше пълен почти догоре.
Около 3 литра за една нощ... Оставих го да бачка, ще видя сега колко вода се е събрала като се прибера от работа.
fox_vt - майстор
А първите дни ще те изумява колко вода събира после лека полека ще влезе влажноста в норми.Иначе откъм шум как е?
dadko - майстор
Шумничък е. Но в помещението, в което се намира- не се спи, така, че е поносимо. Шума е повече, отколкото очаквах, че ще е. Дават го по книжка 47 dB, но мисля, че ги надхвърля.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 14

Тема "Избор на влагоуловител/обезвлажнител" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: