Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
jel4o - специалист
искам да питам какво ви е мнението за климатик "Beko"
benx - специалист
Бягай по-далече от него.Има куп други клими ,които са на подобни цени ,но са много по-добри
benx написа:
Бягай по-далече от него.Има куп други клими ,които са на подобни цени ,но са много по-добри
Защо да бяга по-далеч от него кажи ми някаква причина :?:
бай Миле - специалист
това че е Beko, не означава че трябва да е скапан, защото бях чул че има климатици точно от тази марка, които са с японски компресори и почти по нищо не отстъпват от по-скъпите маркови клими. Все пак компресора си е най-важния елемент на климатика, а японското си е японско.
EDI - майстор
почти 99 процента от производителите работят с японски компресори - ТОШИБА, МАЦУШИТА, ХИТАЧИ и т.н., така, че това не е решаващ фактор за избор на климатик.Следва първо да се определи, какви функции ще изпълнява, вида и характеристиките на помещението, постоянно ли иза хора м помещението и други такива фактори.След това се определя вида на климатика и може да се мисли за съответната марка производител.
benx - специалист
Извинения за късния отговор.
Защо да бяга по-далеч от него кажи ми някаква причина
Ами питайте някои от оторизираните фирми защо бягат от монтаж и сервизиране на БЕКО.За компресорите е друга бира - почти всичко е китайска работа,с различно качество.
benx написа:
Извинения за късния отговор.
Защо да бяга по-далеч от него кажи ми някаква причина
Ами питайте някои от оторизираните фирми защо бягат от монтаж и сервизиране на БЕКО.За компресорите е друга бира - почти всичко е китайска работа,с различно качество.
еми аз немога да кажа че съм голям специалист, но си взех беко (само за охлаждане го използвам ) и лятото нямах никакви проблеми доволен съм, а след година две никой незнае какво ще стане и междудругото като го монтираха попитах пича коъто монтира какво ще каже за марката и общо взето отзвуците бях добри, но предполагм че казва едно и също нещо за всички марки
velsi - Почетен майстор
На охлаждане всички климатици вършат работа. Това не е критерий.
Тани - модератор
velsi написа:
На охлаждане всички климатици вършат работа. Това не е критерий.
Три месеца безотказна работа също не е критерии :-D

Тема "избор на климатик" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: