• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
нед дек 25, 2022 4:43 pmLazarGanev написа:
След поредните 2 лъжички информация, подразбирам, че хидравличната схема ти е пълна боза и трябва да се преработи тотално. Аз не бих се съгласил да ти монтирам ТП без преработка, не знам кой го е направил, предполагам, че сам си го сторил. Каква е термопомпата? Някои си имат вграден трипътен вентил
Външното тяло е LG H12SNE, а вътрешното ми го зглобява фирма със оригинални части по тяхни думи. За инсталацията си прав на 100%, че си трябва преправяне, но как три сезона си работи нормално преди това?
LazarGanev - "Велик майстор"
нед дек 25, 2022 11:46 pmFreerider написа:
За инсталацията си прав на 100%, че си трябва преправяне, но как три сезона си работи нормално преди това?
Ако това е основният въпрос на темата (защо и как досега е работила някакси), аз нямам отговор, но знам как трябва да се преработи, за да работи правилно, като часовник :cool:
Здравейте, проблема е решен. Малко ме е срам да си призная, като отчитам факта че повечето от инсталацията и климатиците съм си ги инсталирал сам, но старите хора са казали :признат грях, половин грях:Излезе от запушен филтър на циркулационната помпа.Благодаря на Brum, за мнението да се търси защо има липса на поток през топлообменника(там ми светна лампичката за филтъра и помпата).Благодаря също и на LazarGanev, може малко да е строг но е уникален майстор. Единици са такива като него, да ги разбират нещата до съвършенство, да не си пазят занаята, а на против, да помагат на хората. Весело посрещане на новата година на всички
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "термопомпа въздух вода-съдействие" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: