• 1
  • 2
Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
dundurma - специалист
lyubohar написа:
Aleksandars написа:
lyubohar, някъде да съм написал, че това се прави в дома на клиента?! Ей, това българина е....не ми се коментира.
Нормалните и качествени фирми си имат сервизи и те се използват и за такива цели.
Да,това е българина.
Всички гледат да те прецакат.И то най вече в сферата на услугите.
А аз имам горчив опит с климатици.Точно от нормална фирма.И точно от Пловдив.
Кажи сега колко ще струва свалянето на външно и вътрешно тяло.
Занасяне в сервиза,тази профилактика,която си описал.
След това връщане и обратно монтиране.
Ама не общи приказки,а точни числа.
И тогава да говорим за българина.
МЕЖДУ 150 И 200 ЛЕВА,А МОЖЕ И ПОВЕЧЕ
solar_entusiast - специалист
Точна сума - 400лв. Предлага се за климатици ползвани от фирми.
bivolan - напреднал
Точно AleksandarS съм го викал от Пловдив за такава профилактика на вътрешно тяло на Toshiba 285EDR и мога да гарантирам, че работи сериозно и не претупва работата. И да, разбира се, че качествения труд се заплаща.
cholev - майстор
Моя Дженерал 12-ка е на 9години и до сега не съм му правил нищо до сега. тази година обаче държи 17-20градуса. Верно е студено, но досега е държал повече. Под филтрите питите са доста замърсени.
Тука четеме 400лв и прочее чистене, което отпада.
Лятото
1. Спрей за чистене климатик- ще стане ли и какъв?
2. Да го издухам с компресора?
3. Друго
EDI - майстор
Има спрей за климатици на различни фирми.Това е първото, което ми попадна - http://aronbg.net/bg/category/5 .Провери в сервизите, може да ти продадат.Иначе има и в ГУБРА, но в момента е изчерпан.Не е почистване, каквото следва да е, но принципа е следния - сваляш капаците на вътрешното, пръскаш добре със спрея и пускаш на охлаждане на минимална температура.Конденза от топлообменника отнася и боклука през дренажната тръба.
dragozow - майстор
Щеревия също прави профилактика точно както си трябва, сваля всичко, носи си го в сервиза, разглобява, чисти всичко, преглежда, тества и монтира. Резултата? Мирише на бебе от климатика.
kr1100 - майстор
нед фев 18, 2024 9:12 pmClean Guaranty написа:
Бих ви препоръчал нашата фирма за почистване и профилактика на климатици Клийн Гаранти /Clean Guaranty !Ние предлагаме професионално почистване и профилактика на климатици в гр.Пловдив и областта. Ние сме специализирани в чистене, профилактика, дезинфекцията и почистване на сплит системи, климатици ,Системите за централна климатизация използващи външни чилъри /охладители и вътрешни тела, таванни касетъчни климатици. За повече информация на нашият профил или на
Да си прочел правилата за реклама ????
Последна промяна от Virtex на пон фев 19, 2024 4:02 pm, променено общо 1 път.
Причина: премахната реклама
DundyTheCroc - майстор
Аз пък съм с габровска жилка и си ги профилактирам сам, нищо сложно няма :-D
  • 1
  • 2

Тема "Профилактика климатик" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: