Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
fox_vt - майстор
И като напълниш 2000 те литра съдове кво правим после,чакаме капковото да ги източи ли [-X Забрави че тази работа ще стане без да хвърляш вода някъде.Ако водата е язовирна не е никакъв проблем да си я ползваш както искаш все пак ти си клиент и си я плащаш,дали за охлаждане или пералня това няма абсолютно никакво значение,значение има само показанието на водомера в края на месеца.И поради факта че ще плащаш водата вече сметките стават други.Ако ползваш сондажна вода то предвиди къде да се излива.
шоп - майстор
@ZMeyGorianin, змейче докаде я докара с охлаждането?
Жегите идват

Лично аз вече започнах охладителният сезон със сондажна вода :-D
И 450-500м2 трева полята и 8 бр конвектори работят... Както обичат да казват руснаците: за копейки:-)

Работилницата ми още не съм и отворил крана за охлаждане, но и тя е в готовност. Два авто радиатора са вързани към системата :wink:

Прикачен файл

SAM_9505.JPG

Прикачен файл

SAM_9504.JPG

Прикачен файл

SAM_9503.JPG

Прикачен файл

SAM_9502.JPG
ZMeyGorianin - майстор
До никъде :sad: Въобще не съм се занимавал с проекта след обсъждането в темата - отказаха ме :x
В интерес на истината къщата е добре изолирана по проект от преди 70 г. - първи етаж камък и втори с 50 см. стена от кирпич към стаите и декоративни тухли от вън. В жегите ми дава 5-10 градуса разлика с околната температура, което си е достатъчно комфортно.
Бях се заиграл с идеята, тъй като отоплението ми е с климатични вътрешни тела към камина с водна риза, та да ги използвам по-пълноценно :prost:

Тема "Охлаждане с вода" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: