• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
kuuuuuul - майстор
Не мога да разбера защо държиш толкова на ламиниран паркет,а не плочки?Ако си с паркет да ли ще се напука замазката не те бърка.
boqnkov - специалист
Kuuuuuul, просто не се чувствам уютно на плочки. Няма други причини.
VLADO66 - майстор
Има и такъв гранитогрес http://www.gaudi-ds.com/category/21/gra ... arket.html. Ще издържи три пъти повече от какъвто и да е ламинат
kuuuuuul - майстор
Дъщеря ми разсъждаваше като тебе и разумния компромис беше точно от горния гранитогрес.Иначе имам един познат който не харесва подовото защото не било естествено топлината да идва от долу :shock: :shock: .Хора всякакви.
kartechar - специалист
Ламинираният паркет се разбира чудесно с водното подово - това от личен опит :) .
LazarGanev - "Велик майстор"
kuuuuuul написа:
Дъщеря ми разсъждаваше като тебе и разумния компромис беше точно от горния гранитогрес.Иначе имам един познат който не харесва подовото защото не било естествено топлината да идва от долу :shock: :shock: .Хора всякакви.
Да бе, най-естестествено е отдолу да идва студ, а климатика да ти зачервява ушите :-D
boqnkov - специалист
Днес гледах балатуми и трябва да ви кажа, че страшно много ми харесаха. Дебелина 3мм. Повърхността им е релефна, твърда и същевременно много красива. Имат най - горен слой който е износоустойчив. Някой ползвал ли е от този тип съвременни балатуми и въобще какво ви е мнението за този вид настилки?
kuuuuuul - майстор
Едно време панелките ги правеха с балатум.Като гледам как разсъждаваш май единственото което не ти харесва на плочките е трудното и по скъпо полагане от другите настилки на които си се спрял. :?
boqnkov - специалист
OK. Цената на гранитогреса не ми харесва. Обаче аз от твоите разсъждения разбирам, че наистина не си виждал това за което говоря, защото то няма нищо общо с балатумите на панелките, освен името. Просто попитах дали някой знае как тази настилка се съчетава с подовото.
LazarGanev - "Велик майстор"
Ами никак не се съчетава
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

Тема "Климатизация на нова къща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: