• 1
  • 2
Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
seawolf - напреднал
Нали ще ставаме западняци и като се развали нещо ремонта му или като за ново или да купуваме ново :) Дай оферта за половин цена и нямаш проблеми :-D
plamen6703 - майстор
Не се оплаквай тогава от цените на сервиза :lol: тук не е място за оферти :wink: :partyman:
lyubohar - майстор
"ама цял климатик за едната платка да смениш, айде холан "

Аз смених.Платката струвала 400лв.!
Случая съм го разказвал.
Играта е с гаранциите-на компресор-5г.,на останалото-2г.!
plamen6703 - майстор
Защо не смени сервиза или не потърси електрончик да ти ремонтира платката? От сервизите за климатична техника нямат представа от ремонт на платки, те са "чейчаджии" носят платките за ремонт и после ги препродават. Преди 89-та год. на това казваха спекула, след това го кръстиха пазарна икономика за да може безпроблемно да се граби.
lyubohar - майстор
Беше гаранционен-инверторен Панасоник.
Голяма пловдивска фирма.И все още вярвах в коректноста.
И беше отдавна.
a_stoev - майстор
Въпроса е, че някой трябва да носи отговорността за цялата услуга: демонтаж на повредената платка, ремонт и монтаж.
Читавите платкаджии не им се занимава да ходят по обекти да разкачат и закачат платки, значи остава да го правят "ченчаджийте". И ченчаджията да даде 100 кинта за ремонт и той е неуспешен какво правим? това в случай, че е честен. А може уж да я даде на ремонт, а само да прибере 100 кинта + труда за смените и да се оправдае с калпав платкаджия.

П.П.
Дай лек за лош епром, ако чипа е защитен от дъмп.

П.П.П.
В практиката ми нямаш представа колко пъти ме е боляло сърцето когато се хвърля платка за нещо елементарно, но не мога да поема отговорността сам да ремонтирам и затова предпочитам новите части. Старите платки ги връщам на клиента, даже съм им казвал от къде го имагръмналото ако се наемат да си го сменят. Отделно че ако оставиш някой за 2 седмици през лятото без климатик за 200лв икономия ще дигне на балон. За всеки влак си има пътници.
  • 1
  • 2

Тема "климатик FUJI ELECTRIC от2000год." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: