Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
Aleksandars - специалист
9LUC е напълно достатъчен за Вашето помещение. Но като гледам, надхвърля бюджета който определихте в началото. АЗ лично за това помещение бих взел RAS-B10N3KV2-E1 на Toshiba. И как точно решихте, че тази фирма е най-добрия избор?!
avitor - специалист
Фирмата я предпочетох заради отзивите във Фейсбук страницата им. Явно всеки има различни предпочитания за климатик, както е във Вашия случай. Надявам се да не съжалявам след време за избора. Времето ще покаже.
Aleksandars - специалист
avitor написа:
Фирмата я предпочетох заради отзивите във Фейсбук страницата им.
Ето тук бъркате....Именно подобни неща се оказват измамни. Както и инфото което са Ви предоставили за машините.
lyubohar - майстор
Явно вече е излишно,но нека и аз да споделя.
Лятото след много проучвания сложих два климатика на сина си.
Един 9 в спалня и един 12 в хола на Фуджи електрик.Всичко излезе около 2500лв.
Изключително съм доволен от климатиците и монтажа.
Много тихи-9 изобщо не се чува нощно време.
И монтажистите се съобразиха с всички мои желания.
А местата на монтажа бяха доста трудни.
Няма да казвам фирмата,че да не се сметне за реклама.
Но веднъж по нагоре се спомена.
grizan1980 - специалист
avitor написа:
Благодаря на всички взели участие. Днес отидох във фирмения магазин да вземам Фуджицу 9-ка ЛУК, но в крайна сметка си тръгнах със този климатик http://oxm.bg/produkti/klimatici-za-dom ... aoyg12lmca, тъй като ни казаха, че е със същите характеристики като 12- ка Лук но е без йонизация. В крайна сметка се доближаваше най-много до предвидения бюджет, така че това беше моят избор. Все пак ще го използвам като алтернатива. Успешен ден на всички и благодаря.
Има бая разлики между двата климатика. Аз също гледах това мицубиши, но в крайна сметка взех фуджицуто. Основно преимущество - по малко дефрост и голям външен топлообменник.

Тема "избор на климатик" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: