Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
nikolov333 - майстор
Има и оцветени решетки в тъмна охра..най-малко им личи мазнината и потъмняването на тях..
boqnkov - специалист
А кои са за предпочитане? Гъвкавите алуминиеви или такива които съм замислил?
Може ли линк за такива цветни решетки на ф150?
boqnkov - специалист
Бях в Мерит, където ме посъветва miliad. Имаха всичко, но и те ми казаха, че крайната клапа, най- вероятно ще пожълтее от слънцето. Още търся някакви други, но ако не намеря ще слагам тази, пък каквото стане. Благодаря на включилите се в темата. :partyman:
nikolov333 - майстор
Цветни решетки с клапа има на ф125..и с малко направи си сам в духа на форума може да се модифицират на 150.. :idea:
miliad - майстор
Имa иноксови решетки. Дори и дa е без клaпa, нaвътре по тръбния път може дa сложиш междинни клaпи или зaд сaмaтa решеткa. Порaзгледaй се зa тях, може дa измислиш нещо.
Здравейте уважаеми,имам сложен /поне за мен/казус-необходимо е да се направи отвор за ширма на външна стена,но съм на пети етаж.Проблемът ми е самият монтаж на външната решетъчна козирка,т.к.освен алпинист няма кой и как да я монтира отвън/но за четири дюбела надали някой би се съгласил/.?!?
krasi92 - майстор
Здравей. При съответното заплащане защо да не се съгласи някой. Въпрос на лична уговорка.
nikolov333 - майстор
Идва ми наум хитър вариант за монтаж на козирка без дюбели, която да се мушне и монтира през отвора за аспиратора, но е нужен творческо-новаторски замисъл и подход към монтажа.. Най-просто е да използва гофриран ал.въздуховод който да мине през отвора и края му просто да се завие да сочи надолу, ако не се търси дизайнерски завършек на фасадата.. :idea:
krasi92 - майстор
Убава работа ма българска.Или просто да се включим да расте темата.
nikolov333 - майстор
Има и японски вариант, ама иска мислене.. :-D

Тема "Отвеждане на въздух от аспиратор навън" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: