• 1
  • 2
Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
valioboy - специалист
Други мнения за 7-ца или 9-ка ? Понеже тази седмица мисля да викам човек до огледа и препоръча климатици.Аз клоня към 7-цата заради показателите и на консумация ,но пък ако няма да са достатъчни ? По параметри са ок .Нека който се занимава да каже.
plamen6703 - майстор
В началото на темата самият ти посочи линкове към два климатика "Mitsubishi", ако искаш да имаш добри климатици и да ти вършат добра работа избери някои от посочените в линка Mitsubishi. Избий си от главата показателите "консумация" . Най-икономичният климатик е този, който не е включен към мрежата :wink:
В крайна сметка такива теми са безсмислени... човек винаги купува, това към което "клони" :-D .
Късмет! :partyman:
fox_vt - майстор
Като човек който се занимава със климатици, не се занимавай със седмица. Ако се наложи ремонт са доста по редки като наличност. И аз бях пред тази дилема за спалнята но във крайна сметка съм със девятка.
valioboy - специалист
Поръчах 9ки ,ще пиша като ги монтират.Мерси!
valioboy - специалист
Здравейте,монтираха климатиците и впечатленията за сега са много добри.Много тиха работа ,както на вътрешните ,така и на външни тела.Стартират бързо ,работят тихо, за сега ми харесаха,ще видим зимата как ще се представят,гаранцията им е 3 години.
Поздрави!
DundyTheCroc - майстор
ZS-S или ZM-S взе?
Да са ти честити!
  • 1
  • 2

Тема "Съвети за избор на 2 климатика" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: