Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
EDI - майстор
Дойде време да се погрижа за отопление на хола.В магазините харесах едни ъглови климатици на ОСАКА, 12-тици, нискотемпературни, до минус 20 градуса.Само дето не е инверторен.Хареса ми, тъй като струята въздух има по-голям ъгъл и така може да обдуха цялата стая.Един познат каза, че и като марка, и като модел му вършел добра работа.Ползва ли някой от вас ъглов климатик и да каже, върши ли му работа.
mastor
ЗДРАСТИ ЕДИ,
ОТ 1 ГОДИНА СЪМ С ТАКАВА ДВАНАИСКА И САМ МНОГО ДОВОЛЕ.ЗА ТЕЯ ПАРИ СИ ЗАСЛУЖАВА ИНАЧЕ ИМА LG ART COOL КОЙТО САСТО СА МНОГО КРАСИВИ КАТО КАРТИНА СЕДАТ САМО ЧЕ СА 2 ПАТИ ПО СКЪПИ
Duke_BG - специалист
Ъглов не съм ползвал, но осака си е добър избор като баланс цена / качество , но преди да го вземеш провери цената и в Бургас - тук ги сглобяват все пак :)
EDI - майстор
В Ямбол струва 680 лева.Казаха ми, че бил с някакъв нов вид хладилен реагент за системата.Мисля, че цената е добра.
Moje6 li da mi dade6 niakakvi kordinati na firmata koito zglobiva klimaticite osaka kato telefon email ili ne6to drugo. Blagodaria ti predvaritelno
andre - напреднал
къде в Бургас имат офис телефон имеил склад или магазин.
Харалампи - специалист
Адрес: Бургас 8000, ул. Фердинандова 20
Телефони: 056842818; 056847000
Факс: 056847101
E-mail:
Уеб сайт: www.osaka.bg
Отрасъл: Климатична и вентилационна техника
Дейност: Официален вносител на климатиците “OSAKA

http://catalog.bg/company.php?company=4119


Дано да съм бил полезен.

А офиса в Бургас е на много лесно място. На ъгала на Ботева и Фердинандова. Точно срещу водната палата. В сградата на първият етаж има магазин за дамско облекло (Не ходи с жена си!). Магазина е на вторият етаж.
Trifun - специалист
WOOOOW ! Четохте ли какво пише в презентацията им ?? :shock:
Качествените климатици на ЕКО-КЛИМА могат да ви отоплят през зимата, дори и когато температурата навън е по-ниска от -200 С и да ви охлаждат през лятото до + 520 С външна температура.
Брях !!! Тия са готови да продават климатици и на Марс ! :-D :-D :-D

Btw, и аз съм с "Осака" - http://www.osaka.bg/ShowDetails.aspx?productID=132. Имам го сравнително от скоро, но засега съм мнооого доволен. :2thumbs: :cold: :hot:

Тема "Ъглов климатик.." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: