Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
Здравейте имам къща на два етажа в сандански и дойде ред на отоплението,имам идея за подово на двата етажа с термо помпа и боилер със серпентини за да има топла вода навсякъде.
Та въпросите ми са няколко:
Термо помпа с колектор на всеки етаж или една голяма термо помпа и голям колектор за двата етажа?на горния етаж ще се живее от време на време,мисля да го давам но туристи.също имам идея за бойлер с две серпентини една от термо помпа и една от слънчев бойлер,така ще стане ли?също така каква мощност помпа ще ми е нужна?
Всякакви съвети са добре дошли,не съм наясно с тези неща въобще и ще търся някои компетентни да ми помага при изпълнението.благодаря ви много
шоп - майстор
ср юни 13, 2018 4:22 pmanglia85 написа:
не съм наясно с тези неща въобще и ще търся някои компетентни да ми помага при изпълнението.
Може би най-доброто рещение.
Ако отделите седмица или месец в четене ще сте "доста" компетентен и ще можете да зададете конкретно и коректно въпросите за да получите адекватен отговор.
Успехи!
Може би най-доброто рещение.
Ако отделите седмица или месец в четене ще сте "доста" компетентен и ще можете да зададете конкретно и коректно въпросите за да получите адекватен отговор.
Успехи!
[/quote]

От няколко дни чета,дано да се справя!благодаря ви

Тема "Подово с термо помпа на два етажа?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: