• 1
  • 2
Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
Здравейте ,имам мобилен климатик 12000btu с фреон 410 ,въпроса ми е при най ниска зададена температура колко горе долу трябва да показва термометъра на изхода ?
plamen6703 - майстор
Зависи, 5-7-10 градуса... какво те притеснява в работата на климатика? :partyman:
Ами ,че слагам термометър дигитален закачен на едни от перата и показва 20градуса,май му е малко фреона
шоп - майстор
Определено 20 градуса изходящ въздух е много висока стойност.
plamen6703 - майстор
пет юни 15, 2018 3:31 pmWheellfil написа:
Здравейте ,имам мобилен климатик 12000btu с фреон 410 ,въпроса ми е при най ниска зададена температура колко горе долу трябва да показва термометъра на изхода ?
Дали му е малко фреона не става с гадаене, макар че очаквай да се включат форумните врачки и да почне голямото гадаене :wink:
Потърси приятел, който се занимава с климатична или хладилна техника да направи един технически преглед на място и да ти каже какво е състоянието на климатика! :partyman:
Благодаря за инфото ,просто ме интересуваше каква е нормалната стойност благодаря
и един последен въпрос ,за да не изразходвам фреона напразно,правилно ли е на мястото на смачканата тръба,да запоя щуцера и пълня?Изображение
plamen6703 - майстор
Ти сериозно ли питаш :-D ?
plamen6703 - майстор
Това беше достатъчно, не прекалявай :lol:
Дай на някой, който разбира да ти провери климатика! Пишман майсторите "дозареждат", правилният начин е източване и ново зареждане с везна, както го пише по книгите :wink: ! :partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Мобилен климатик" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: