• 1
  • 2
Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
plamen6703 - майстор
По-горе споменах, че имам три подови климатика "Gree" чисти китайци, които работят без да създават никакви грижи. Дори бих ти препоръчал и такава марка, но понеже попита за други марки не споменах вариант за чисти китайци :) . За София само като идея може да провериш какво предлага "Булклима", не е реклама на фирма, препоръчвам я понеже спомена за вариант за климатик "Fujitsu".
naB4o - специалист
Аз съм със стенни климатици, две мицубиши електрик и един фуджи електрик, като ми предстои да взимам четвърти, и сигурно ще е трето мицубиши. За мен са тихи, за спалня. Бих си взел и подови, но имам и локално парно и съответно стенни радиатори и нямам място за подови тела. Другата причина, е че имам две малки деца, и бих очаквал, я да пуснат стотинка, вафла, сок вътре.
А както каза колегата, важен е качественият монтаж и правилното изчисление на размера на климатика за съответното помещение. И най-хубавия климатик може да работи по-зле от най-смотания, ако не е монтиран както трябва.
За грее, братовчеда, който ми слага климатиците, има само хубави отзиви, клиентите му с грее са супер доволни от баланса качество-цена.
infomar
Гледайки данните, защо подовият тип, като че ли са малко по-шумни от стенните? С няколко децибела, или е пренебрежимо малко?
  • 1
  • 2

Тема "Моля за мнение, избор подов климатик до 2300 лв." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: