• 1
  • 2
Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
шоп - майстор
пет дек 28, 2018 6:32 pmЛавал написа:
Вероятно тук няма да получа каквато и помощ да е
Помощ едва ли ще получите, но информация има!
Аз лично преи да започна изработката на моята ТП вода вода година и половина отделих в четене и събиране на информация. не само в този форум, а и в руския.

Ако и Вие отделите време да се запознаете с океана от информация можете сам да си направите ТП или да изберете надежден производител на ТП.

Ако сте следили последните мнения във форума за ТП ще сте разбрали кой БГ производител му слагат табелката на кошчето за боклук.
Приятно четене!
speka_rs - майстор
пет дек 28, 2018 6:32 pmЛавал написа:
чет дек 27, 2018 8:37 amspeka_rs написа:
Колега,

държа да отбележа ( без да се заяждам), седни прочети малко не само в този форум, какво може да очакваш от термопомпите. Има много много теми.
Започни да ни даваш малко повече информация:
- Кой град си ?
- Каква ти е вътрешната изолация ?
- Каква ти е ПВЦ дограмата ?
- Какви са ти стъклопакетите ?
- Каква машина искаш да ползваш ?
- Какви отоплителни уреди искаш да ползваш ?
- Искаш ли да топлиш и БВГ ?

Та след като дадеш подробна информация на тези въпроси може някой да се навие да ти даде някакви отговори.


п.с. И ако си направиш вообще най-малкия труд да се запознаеш със форума и хората пишещи в него. Лазар е един от хората, който могат много да ти помогнат и много да научиш. Това е направи сам форум, а не форум на продавачи на термопомпи.

Надявам времето което съм използвал да напиша това мнение да не е изгубено, а ти да решиш да се държиш малко по културно и да не скачаш на всеки.
Не скачам на всеки а просто исках мнение от хора занимаващи се с тази дейност а не на въпросите ми с въпрос и какъв професионалист е Лазар, засега не го доказва. Вероятно тук няма да получа каквато и помощ да е, така, че спирам да задавам въпроси. Някой ако се отзове, все пак, ще му бъда благодарен.
Жив и здрав колега,

Надявам се да намериш своя човек
пет дек 28, 2018 7:55 pmspeka_rs написа:
пет дек 28, 2018 6:32 pmЛавал написа:
чет дек 27, 2018 8:37 amspeka_rs написа:
Колега,

държа да отбележа ( без да се заяждам), седни прочети малко не само в този форум, какво може да очакваш от термопомпите. Има много много теми.
Започни да ни даваш малко повече информация:
- Кой град си ?
- Каква ти е вътрешната изолация ?
- Каква ти е ПВЦ дограмата ?
- Какви са ти стъклопакетите ?
- Каква машина искаш да ползваш ?
- Какви отоплителни уреди искаш да ползваш ?
- Искаш ли да топлиш и БВГ ?

Та след като дадеш подробна информация на тези въпроси може някой да се навие да ти даде някакви отговори.


п.с. И ако си направиш вообще най-малкия труд да се запознаеш със форума и хората пишещи в него. Лазар е един от хората, който могат много да ти помогнат и много да научиш. Това е направи сам форум, а не форум на продавачи на термопомпи.

Надявам времето което съм използвал да напиша това мнение да не е изгубено, а ти да решиш да се държиш малко по културно и да не скачаш на всеки.
Не скачам на всеки а просто исках мнение от хора занимаващи се с тази дейност а не на въпросите ми с въпрос и какъв професионалист е Лазар, засега не го доказва. Вероятно тук няма да получа каквато и помощ да е, така, че спирам да задавам въпроси. Някой ако се отзове, все пак, ще му бъда благодарен.
Жив и здрав колега,

Надявам се да намериш своя човек
Можеш да бъдеш сигурен в това
preslav - майстор
съб дек 29, 2018 6:07 amЛавал написа:
Можеш да бъдеш сигурен в това
Според мен правилно си се насочил към термопомпа и във форума има много хора, които биха могли да ти дадат съвет на какво да се спреш, но хапливият ти тон ги отблъсква и не искат да се хабят. Същите тези хора вече неведнъж са изказали мнението си като ползватели и надали им се пише отново и отново защото се появил поредния, тупащ нервно с краче и чакащ да му се сервира всичко наготово.
Аз нямам ТП, но ме кефи да чета кой какво си е сътворил в къщата, а от там знам, че една ТП ще ти стъпи на 10 и повече хиляди наши пари, токът ти (в зависимост от начина на каране на ТП) ще е между 100 и 300 лв./месечно.
Май отговорих на всичките ти въпроси - чакам да почерпиш.
И те така млади господине, "с питане и до Цариград се стига", ама това са приказки отпреди времето на смартОфоните, коНТИпютрите и форумите - сега се сяда на трибуквието, чете се, отсява се, задават се правилните въпроси на правилните хора, а те АКО искат ще ти обърнат внимание, ако не искат, не си в позицията да ги съдиш.
Аз и да знаех повече пак щях да те подмина, не си първия, няма да си и последния влязъл във форума с рогата напред, само че съм виждал много дето са си тръгвали без рога.
Пожелавам ти успех в търсенето на правилния човек!
fox_vt - майстор
То има и доста които са намерили правилния човек и после идват тук да питат как да оправят бакиите на този човек. Та не вярвай на думи аз съм майстор а слушай хора които вече имат инсталация от този майстор. Точния човек се определя от доволните клиенти не от реклами и т н. Успех в начинанието.
speka_rs - майстор
И още един съвет от мен БЯГАЙ МНОГО НА ДАЛЕЧЕ ОТ ГЕОТОК!!!
съб дек 29, 2018 9:13 ampreslav написа:
съб дек 29, 2018 6:07 amЛавал написа:
Можеш да бъдеш сигурен в това
Според мен правилно си се насочил към термопомпа и във форума има много хора, които биха могли да ти дадат съвет на какво да се спреш, но хапливият ти тон ги отблъсква и не искат да се хабят. Същите тези хора вече неведнъж са изказали мнението си като ползватели и надали им се пише отново и отново защото се появил поредния, тупащ нервно с краче и чакащ да му се сервира всичко наготово.
Аз нямам ТП, но ме кефи да чета кой какво си е сътворил в къщата, а от там знам, че една ТП ще ти стъпи на 10 и повече хиляди наши пари, токът ти (в зависимост от начина на каране на ТП) ще е между 100 и 300 лв./месечно.
Май отговорих на всичките ти въпроси - чакам да почерпиш.
И те така млади господине, "с питане и до Цариград се стига", ама това са приказки отпреди времето на смартОфоните, коНТИпютрите и форумите - сега се сяда на трибуквието, чете се, отсява се, задават се правилните въпроси на правилните хора, а те АКО искат ще ти обърнат внимание, ако не искат, не си в позицията да ги съдиш.
Аз и да знаех повече пак щях да те подмина, не си първия, няма да си и последния влязъл във форума с рогата напред, само че съм виждал много дето са си тръгвали без рога.
Пожелавам ти успех в търсенето на правилния човек!
благодаря все пак.Сбъркал съм форумът и казах ,че повече няма да задавам въпроси понеже се убедих ,че тук няма човек който може да ми даде отговорите,затова продължавам напред и без форума.Бяхте много " любезни " всички разбирачи тук. =D>
  • 1
  • 2

Тема "Термопомпи" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: