Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
iliya_i - майстор
нед май 05, 2019 9:23 amFaraona688 написа:
Но климатика е в гаранция но сега са почивни дни
Те сега и моите климатици почиват. На отворени прозорци съм. Все ще изкараш някак до вторник.
hidrazin - майстор
нед май 05, 2019 9:39 amiliya_i написа:
Те сега и моите климатици почиват. На отворени прозорци съм. Все ще изкараш някак до вторник.
Е да ама за Кайро, Египет за днес и утре го дават до 35-37 градуса.
Но пък после идва захлаждане. Та все пак ако оцелее днес и утре, ще изкара... :-D
:partyman:
preslav - майстор
нед май 05, 2019 9:51 amhidrazin написа:
нед май 05, 2019 9:39 amiliya_i написа:
Те сега и моите климатици почиват. На отворени прозорци съм. Все ще изкараш някак до вторник.
Е да ама за Кайро, Египет за днес и утре го дават до 35-37 градуса.
Но пък после идва захлаждане. Та все пак ако оцелее днес и утре, ще изкара... :-D
:partyman:
Тя, баба ти, все на климатици се е охлаждала - яхаш камилата и на канала!
Нарочно писах сьс правописни грешки дави покажа какви джендари сте тука ви не решавате по даден проблем ами го коментирате като клюкарки .
Педали боже само аман
brassSob - специалист
нед май 05, 2019 10:14 amFaraona688 написа:
Нарочно писах сьс правописни грешки дави покажа какви джендари сте тука ви не решавате по даден проблем ами го коментирате като клюкарки .
Остафи ги. Они завиждаят, че ти имаш климатик, а те не!
LazarGanev - "Велик майстор"
нед май 05, 2019 10:14 amFaraona688 написа:
Нарочно писах сьс правописни грешки дави покажа какви джендари сте тука ви не решавате по даден проблем ами го коментирате като клюкарки .
Точно така, и аз тъй си помислих още като прочетох първия пост :cool:
Andri01 - майстор
Добре,че цъфна фараона,да Ви оправи сайта! Ами слушайте го дребния де! Хайде някой да отиде да му оправи гаранционно климатика. Че то работния ден е чак след 2 дена,я! Лошави хора,само им дай де се подиграват с необразованите люде :(
preslav - майстор
нед май 05, 2019 10:14 amFaraona688 написа:
Нарочно писах сьс правописни грешки да/ви покажа какви джендари сте тука виЕ не решавате по даден проблем ами го коментирате като клюкарки .
Рядко се връзвам на редки, ама ти си по-джендАр от всички появили се тук в последно време. Замислял ли си се, че някои хора сме малко от по-дълго време тук и сме виждали какви ли не плашипутарници, капутоподобници и техните сродници - нарочно бил писал неграмотно, че ти по друг начин можеш ли? Имах добрината да ти кажа какво да провериш, явно е, че и това не можеш да направиш, какъв ти е тогава проблема, май освен, че не можеш да пишеш, не можеш и да четеш. Само едно се чудя, с какво си купи климатик, имам предвид с какви пари, по-точно с какво си изкарваш прехраната - мен пък такива въпроси ме вълнуват, ама в този форум никой не отговаря.
Andri01 - майстор
Да са живи мама и тати,дето го дундуркат това НЕЩО ! То сигурно и кола кара и книжка има. Ама дано не се засича човек него на пътя. :) :)

Тема "Klimatici" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: