Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
andreybg - напреднал
Да попитам от прочетеното в темата дали он/офф климатиците не си търсят вентилатора на вътрешното тяло
GMadzharov - помощник
пет окт 22, 2021 1:14 amandreybg написа:
Да попитам от прочетеното в темата дали он/офф климатиците не си търсят вентилатора на вътрешното тяло
С универсална платка съм подкарвал моята система. Не ми е търсил вентилатора, но не съм пробвал с оригиналната платка.
GMadzharov - помощник
Успешно направих подновяването на моята термопомпа. Вече 3 дена работи и засега съм много доволен. Доживях да чуя жената да казва да намаля парното, че и е много топло :o .
Благодаря на колегите за помощта доста ме насочихте.
Новите неща са:
Gree Fairy 24 и топлообменник SR-B3-23A-60-4. Друго не съм променял. Фреоновият и въздушният датчик ги смених. Оригинално са 15 kO, а ги замених с 20. Директно взех новите и ги сложих на буксата на вътрешното тяло.
Като застудее малко повече ще пиша как се държи системата.
andreybg - напреднал
съб окт 23, 2021 10:16 amGMadzharov написа:
пет окт 22, 2021 1:14 amandreybg написа:
Да попитам от прочетеното в темата дали он/офф климатиците не си търсят вентилатора на вътрешното тяло
С универсална платка съм подкарвал моята система. Не ми е търсил вентилатора, но не съм пробвал с оригиналната платка.
Ще споделиш ли малко за тази универсална платка ? За пръв път чувам и ми е интересно.

Пс, честито за новата машина
speka_rs - майстор
вт ное 09, 2021 11:44 pmGMadzharov написа:
Gree Fairy 24 и топлообменник SR-B3-23A-60-4. Друго не съм променял. Фреоновият и въздушният датчик ги смених. Оригинално са 15 kO, а ги замених с 20. Директно взех новите и ги сложих на буксата на вътрешното тяло.
Като застудее малко повече ще пиша как се държи системата.
Честито,

ще ми интересно как се държи Феята като застудее малко. Минаха през ръцете ми няколко Amber Nordic-a и се държат доволно и не са капризни.
GMadzharov - помощник
чет ное 18, 2021 1:21 amandreybg написа:
съб окт 23, 2021 10:16 amGMadzharov написа:
пет окт 22, 2021 1:14 amandreybg написа:
Да попитам от прочетеното в темата дали он/офф климатиците не си търсят вентилатора на вътрешното тяло
С универсална платка съм подкарвал моята система. Не ми е търсил вентилатора, но не съм пробвал с оригиналната платка.
Ще споделиш ли малко за тази универсална платка ? За пръв път чувам и ми е интересно.

Пс, честито за новата машина
Обикновена платка за климатик. https://apogee99.com/index.php?main_pag ... cPath=9_57
GMadzharov - помощник
чет ное 18, 2021 10:58 amspeka_rs написа:
вт ное 09, 2021 11:44 pmGMadzharov написа:
Gree Fairy 24 и топлообменник SR-B3-23A-60-4. Друго не съм променял. Фреоновият и въздушният датчик ги смених. Оригинално са 15 kO, а ги замених с 20. Директно взех новите и ги сложих на буксата на вътрешното тяло.
Като застудее малко повече ще пиша как се държи системата.
Честито,

ще ми интересно как се държи Феята като застудее малко. Минаха през ръцете ми няколко Amber Nordic-a и се държат доволно и не са капризни.
Благодаря. И на мен ми е интересно как ще се държи. Ще споделя като застудее повече, и ако падне сняг.
andreybg - напреднал
чет ное 18, 2021 6:45 pmGMadzharov написа:
чет ное 18, 2021 1:21 amandreybg написа:
съб окт 23, 2021 10:16 amGMadzharov написа:


С универсална платка съм подкарвал моята система. Не ми е търсил вентилатора, но не съм пробвал с оригиналната платка.
Ще споделиш ли малко за тази универсална платка ? За пръв път чувам и ми е интересно.

Пс, честито за новата машина
Обикновена платка за климатик. https://apogee99.com/index.php?main_pag ... cPath=9_57
Супер, мисля и аз да си взема, ти коя ползваш ? И какви са ти впечатленията, като цяло май разликите са, автоматичен дефеост и дефеост по време, или не съч разбрап правилно
radius - майстор
Платки за конвеКционални климатици :lol: :lol: . Тия са напред с матряла.
Я по-добре вижте някой Dixell.
andreybg - напреднал
чет ное 18, 2021 9:36 pmradius написа:
Платки за конвеКционални климатици :lol: :lol: . Тия са напред с матряла.
Я по-добре вижте някой Dixell.
Кой например ?

Тема "Подновавяне на термопомпа" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: