• 1
  • 2
Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
МаяАсенова - помощник
вт сеп 28, 2021 11:53 ampreslav написа:
Изключете климатиците, проветрете стаите за 15-20 минути, затворете вратите и прозорците, после включете климатиците като използвате само едното дистанционно (така ще сте сигурни, че и двата климатика са с еднакви настройки). След 15-20 мин. работа преценете, макар и субективно, дали има разлика в топлото. Ако има осезаема разлика се обадете на търговеца да си вика сервиз и да си оправя скопосията.
Двата климатика са с еднакви настройки,макар че съм ползвала и двете дистанционни,но както казах с отворени врати съм, но ще пробвам и този вариант
iliya_i - майстор
ср сеп 29, 2021 1:33 pmМаяАсенова написа:
вт сеп 28, 2021 11:53 ampreslav написа:
Изключете климатиците, проветрете стаите за 15-20 минути, затворете вратите и прозорците, после включете климатиците като използвате само едното дистанционно (така ще сте сигурни, че и двата климатика са с еднакви настройки). След 15-20 мин. работа преценете, макар и субективно, дали има разлика в топлото. Ако има осезаема разлика се обадете на търговеца да си вика сервиз и да си оправя скопосията.
Двата климатика са с еднакви настройки,макар че съм ползвала и двете дистанционни,но както казах с отворени врати съм, но ще пробвам и този вариант
Аз първо бих си купил един термометър от кварталната аптека за лев и петдесет. Това дето ви се сторило по-хладно и по топло не е никак обективно. А може и слънцето да грее различно в двата прозореца.
  • 1
  • 2

Тема "Проблем с ново поставен климатик" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: