Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
Здравейте,спрял съм се на на две марки климатици и сега се чудя кой да бъде.Жената едно иска, аз друго,съседа трето казва хахах
Трудна работа....сега зимата я избутахме със стария,но не сме доволни. За лятото няма да имаме проблеми понеже апартамента ни е северен. Спрял съм се на Тошиба и Ямато като марка.....има ли доволни и ако да от къде са закупени,благодаря.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср мар 23, 2022 9:57 ambonevnik66b написа:
Здравейте,спрял съм се на на две марки климатици и сега се чудя кой да бъде.Жената едно иска, аз друго,съседа трето казва хахах
Трудна работа....сега зимата я избутахме със стария,но не сме доволни. За лятото няма да имаме проблеми понеже апартамента ни е северен. Спрял съм се на Тошиба и Ямато като марка.....има ли доволни и ако да от къде са закупени,благодаря.

viewforum.php?f=23
ср мар 23, 2022 9:57 ambonevnik66b написа:
Здравейте,спрял съм се на на две марки климатици и сега се чудя кой да бъде.Жената едно иска, аз друго,съседа трето казва хахах
Трудна работа....сега зимата я избутахме със стария,но не сме доволни. За лятото няма да имаме проблеми понеже апартамента ни е северен. Спрял съм се на Тошиба и Ямато като марка.....има ли доволни и ако да от къде са закупени,благодаря.
Привет.
Ямато бе моя избор и съм много доволен. Може да погледнеш тук или да посетиш физическия магазина и там с консултант да изберете точния модел. Аз си го взех моя за работно помещение. Зимата цял ден работи на макс, вечер го намалях и на сутринта си беше топло ,добре беше със сметките за ток. Най-много ето това ме спечели като характеристика - Режим "Изсушаване" - когато нивото на влажност е по-високо от оптималното, тази функция ще Ви бъде от изключителна полза.
Primus - специалист
Две са марките-Мерцедес, но изборът си е твой.

Просто си вземи подов климатик!
hidrazin - майстор
LG - бягай надалеч от тях. Ако искаш да имаш климатик де.
Yamato са чисти китайци и се правят в завода на Gree. От факта че не им слагат надпис Gree трябва да ти светне лапичката...
Хич и не си помисляй да се захващаш с посочения по-горе магазин ehaus
Бърза справка показа че цените им на климатиците са поне с 10% по-високи от тези в други магазини, за едни и същи модели...
:partyman:
P.S. Щом си се спрял на LG и китаеца Yamato - ще получиш точно това за което си платил.
Малко плащаш - малко получаваш. Толкоз.

Тема "климатици" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: