Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
hidrazin - майстор
Приятно четене... :-D
:partyman:
FM STEREO - специалист
вт сеп 11, 2018 10:04 amnikolov333 написа:
Опера за мен е най-добре..
Току що го пробвах и на въпросните сайтове лагва също като хрома, лисицата се държи най добре,но хрома е най удобен за работа! :partyman:
hidrazin - майстор
Никой нормален не използва тъпия фейс.
Още по-малко неадекватния предавател...
Който има проблем се спасява както може. Аз нямам.
С натикването на смотания Win 10 се опитват да нахлуят Edge.
Не че не е тъп ама пробвай и него.
:partyman:
FM STEREO - специалист
чет сеп 13, 2018 10:25 pmhidrazin написа:
Никой нормален не използва тъпия фейс.
Още по-малко неадекватния предавател...
Фейса го дадох като пример, за предавателя не си прав, коментира се цифровизацията на телевизията, споделят се приеми на телевизия и радио от съседите ни като Сърбия, Македония, Румъния, лошото е, че там започнаха да пишат само спамещи дечковци и по старите съфорумци се преместиха в тук:https://dxing.org//index.php?sid=4a777a ... 4e9d582dc0, радио любителството също е тръпка като електротехниката, електрониката, строителството, за всеки влак си има пътници, но да не спамя повече темата :partyman:
hidrazin - майстор
чет сеп 13, 2018 10:48 pmFM STEREO написа:
...Фейса го дадох като пример, за предавателя не си прав, коментира се цифровизацията на телевизията...
Майната му на фейса. И без това за никакъв чеп не става.
За каква цифровизация бълнуваш? У нас имаме ЦИФРОИЗЛАГАЦИЯ. Както всичко останало.
Излъгаха хората и прибраха едни пари. Всички по веригата си прибраха и после бабите по селата пак гледат същите канали ама цифроизлагационни.
Ако въобще могат да ги гледат...
Принудиха хората да сменят или купят MPEG4 тАлАвизори или да си купят декодери, за пенсионерите пуснаха прИмоции за декодери и се "усвоиха" едни пари.
В крайна сметка - кал в ушите.
Още преди 10-тина години човърках един ML докаран от Англия. С цифров тунер и две антени осигуряващи качествено приемане до 160km/h - доплеров ефект...
Ми имаше си запаметени към 90 цифрови TV и още към 150 цифрови радио канала....
:partyman:
P.S. От посочените държави няма нищо което да си заслужава да гледаш или слушаш...
P.S.-2 Има много по-добри начини за гледане на телевизия или слушане на радио. Наредил съм към 300 TV канала на компа...
Примерно жокер - serbianforum.org ... поразгледай, попрочети ...
Успех!!!
nikolov333 - майстор
чет сеп 13, 2018 9:45 pmFM STEREO написа:
вт сеп 11, 2018 10:04 amnikolov333 написа:
Опера за мен е най-добре..
Току що го пробвах и на въпросните сайтове лагва също като хрома, лисицата се държи най добре,но хрома е най удобен за работа! :partyman:
Уиндоуса, антивируса или компа ти е за сменяне.. а може и трите да са.. :partyman:
FM STEREO - специалист
пет сеп 14, 2018 12:13 amhidrazin написа:
Майната му на фейса. И без това за никакъв чеп не става.
За каква цифровизация бълнуваш? У нас имаме ЦИФРОИЗЛАГАЦИЯ. Както всичко останало.
Излъгаха хората и прибраха едни пари. Всички по веригата си прибраха и после бабите по селата пак гледат същите канали ама цифроизлагационни....
Така е напълно съм съгласен, ще разгледам, благодаря!
вт сеп 11, 2018 10:04 amnikolov333 написа:

Уиндоуса, антивируса или компа ти е за сменяне.. а може и трите да са.. :partyman:
Лаптопчето е на около 8години - ASUS X501A, CPU Intel Pentium 2020M,2,4GHz.
Това лагване при скролване не е толкова фатално и става да прочетеш нещо за 10,15 минути иначе лаптопчето си ми върши работа, преинсталирано един път заради вирус, слагах му преди две години Уиндоус 10, но не ми хареса, после върнах на 7-мица но имаше проблеми с въпросният хром, след като го деинсталирах не можеше да се инсталира отново, изписваше, че на компютъра има инсталирана вече нова версия, един приятел, който се занимава с компютри и доста навътре в нещата го "ръчка" и не можа да го оправи и накрая го преинсталира отново и от тогава проблем не съм имал. Антивирусната му е на Майкрософт, но редовно го чистя и с Есет, по принцип не го използувам много, влизам предимно тук, в предавателя и другият аналог на него и за проверка на електронна поща.
nikolov333 - майстор
Инсталацията и драйверите на уиндоус са най-важната част за работата на компа с наличния хардуер. Иначе, може да е и от паметта или да е за профилактика.. Почистване на праха и смяна на пастата на охладителя на процесора.. SSD диска също много помага.. Забрани Мйкрософтския антивирус и пробвай пак, но явно и сайта "не го бива" нещо май.. :idea:
FM STEREO - специалист
пет сеп 14, 2018 12:04 pmnikolov333 написа:
Инсталацията и драйверите на уиндоус са най-важната част за работата на компа с наличния хардуер. Иначе, може да е и от паметта или да е за профилактика.. Почистване на праха и смяна на пастата на охладителя на процесора.. SSD диска също много помага.. Забрани Мйкрософтския антивирус и пробвай пак, но явно и сайта "не го бива" нещо май.. :idea:
Може и от паметта да е защото това лагване на някой сайтове го имаше от самото начало, при предавателя се появи преди може би две години, когато ъпдейтваха сайта и го набутаха с рекламни банери. Не е болка за умиране.

Тема "питане за гугъл хром" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: