Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
Wishmaster-ruse - специалист
Привет
Може ли някой да ми помогне да се справя с моята видео карта?
Значи купих си PCI Express Видео карта на ASUS модел EN7600GT 256MB DDR3 и от там ми почнаха мъките :datz:
Проблема е такъв слагам си драйвърите на картата от диска и нищо една келява игра като МОНАА не иска да ми върви при положение че съм я играл на GForce 2 видео карта с 64MB Ram.
Какво да направя като ми казва че 3D не било инсталирано или изключено или драйвъра бил повреден.щом играта иска 3D и ми е спукана работата.Теглих от Асус друг драйвър и все тази сега и втори тегля пък дано стане.
Моля ако някой е имал този проблем или знае как да се оправя с него да ми помогне.Картата работи на такава система:
MB Asrock ALIVESATA2 GLAN s.AM2
ram A-data 2GB DDR2 800MHz
CPU AMD Athlon 64x2 3800+
под Windows XP SP2
Благодаря.

Прикачен файл

Problem.JPG
Problem.JPG (85.15 KиБ) Видяна 2714 пъти

Прикачен файл

eto pak.JPG
eto pak.JPG (6.57 KиБ) Видяна 2714 пъти
masteradmin - майстор
Най често драйверите на CD-тата са стари или са за няколко модела карти или не си си качил последния DirectX 9.0C.
Като начало качи последния DirectX и ако това не помогне иди на сайта на Asus
и си свали драйверите от там. Въпреки че твойта карта е модел 2007 и просто няма кога да са остарели.
jogo_pln - напреднал
Махна ли предишните драйвери на старата VGA, виж в контрол панел, адд ремув програмс да няма някое приложение за старата карта, махни всичко, но моя съвет е ако има чалъм рейнсталл бозата.
Wishmaster-ruse - специалист
Бозата ми не струвала сега съм с друга и вървят Благодаря.
Даже и Виста сложих и там нямам проблеми :lol:

Прикачен файл

0035[1].gif
Понякога и аз правя така
0035[1].gif (3.75 KиБ) Видяна 2481 пъти

Тема "Проблем с видео карта" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: