Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
olelemaiko - специалист
preslav - майстор
olelemaiko написа:
https://www.vivacom.bg/bg/residential/c ... ic-planove
Ето тези "7000 MB + 21000 MB" не можах да ги разбера - имаше ги и в сайта на Теленор. Явно трябва да се ходи на место и да се оставя да ме омайват разни момиченца колко голям е на дядо им.
Извинявам се ако съм досадил с въпросите си, но не обичам да ходя неподготвен на изпит, а така се чувствам винаги, когато вляза в някой от офисите на въпросните оператори.
До кога са тези 7000, кога се включват другите 21000, защо не обявят 28000 - мирише ми на някаква уловка, а не съм много бърз в мисленето.
infomar
Май онези в жълто ги дават когато комбинираш плана я с кабелна телевизия или с нещо друго в пакет....
inspo - майстор
Ами то си пише, четене му е майката...

Прикачен файл

1111.JPG
preslav - майстор
inspo написа:
Ами то си пише, четене му е майката...
Последно кой от всичките оператори към настоящия момент???
olelemaiko - специалист
директно ти пускат 28000.аз съм на 70000и е доволно 3 ж.даже филми се теглят.
inspo - майстор
Картинката която пуснах е от страницата на виваком
28Gb за целия срок на договора за 20лв. Ако комбинираш с нещо( телефон/телевизия) става 16лв
Като изтече договора гигабайтите падат на 7.

Теленор гледам имат 40Gb за 20лв. Като изтече договора гигабайтите стават 25, парите 30лв

На Мтел за 20 лв е 50Gb
Така че на пръв поглед те са най-изгодни.
Но трябва да се провери по задълбочено, че може да пропускам нещо.

Сега гледах страницата на булсатком
имат мобилен интернет 60Gb за 13 лв :rolleyes: :-D без промени на условия като изтече договора и пр.

ПП за качеството на услугите нищо не мога да кажа.
Последна промяна от inspo на пет яну 20, 2017 6:16 pm, променено общо 1 път.
preslav - майстор
inspo написа:
Картинката която пуснах е от страницата на виваком
28Gb за целия срок на договора за 20лв. Ако комбинираш с нещо( телефон/телевизия) става 16лв
Като изтече договора гигабайтите падат на 7.

Теленор гледам имат 40Gb за 20лв. Като изтече договора гигабайтите стават 25, парите 30лв

На Мтел за 20 лв е 50Gb
Така че на пръв поглед те са най-изгодни.
Но трябва да се провери по задълбочено, че може да пропускам нещо.
Ей на това му се вика приказка, кратко, точно и ясно - Мерси! Ментел ги питах, няма уговорки за промоция, а ако устройството не сработи договорът се анулира поради невъзможност за предоставяне на услугата, ако нетът не стига срещу още 4 лв. може да се мине на 100 Mbps Download и 75 GB на тази скорост.
preslav - майстор
inspo написа:
Сега гледах страницата на булсатком
имат мобилен интернет 60Gb за 13 лв :rolleyes: :-D без промени на условия като изтече договора и пр.

ПП за качеството на услугите нищо не мога да кажа.
Благодаря за идеята за Булсат - сега се опитвам да осъществя контакт с тях. До момента видях, че ти предоставят една SIM карта, а мен ме интересува и устройство, което да я чете и безжичен рутер. Май и такова има, но или информацията е доста постна или аз не мога да чета между редовете.
Ще пиша на какво съм се спрял и защо.
velas - специалист
preslav написа:
а мен ме интересува и устройство, което да я чете и безжичен рутер.
Устройството се нарича 3G/4G рутер.

Тема "Интернет от МТЕЛ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: