Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
petromaniq - специалист
А дали има изобщо хард или е с флаш базиран 8-10Гб. Какво пречи да кара XP?
jivkoslavovkolev - помощник
За сега няма никакъв напредък.Със програмката на уиндоус 7 двд само свети флашката уж че зарежда.За другия метод който споменахте прив ъвеждането на 3та команда ми изписва забранен достъп.Ще потърся друг уин да пробвам и с него какво ще стане.
Transporterr - специалист
я най напред посочи кой модел ти е нетБука или дай линк. :?:

това дето ти го изписва най добре да го покажеш с снимка на екрана, нали имаш фото на телефона
jivkoslavovkolev - помощник
http://globul.bg/bg/promotion.html?id=3302 ето за този става въпрос.снимки ще кача довечера че сега съм на бачкане
jivkoslavovkolev - помощник
нямам фото на тел.пробвах с апарата ни не се получава.ето това ми изписва-target volumes will be updated with BOOTMGR compitable bootcode.Could not map drive partitions to the associated volume device objects:Access is denied.
Transporterr - специалист
според мен опитай да го форматираш харда, дали с флашка или го свалиш на друг компютър все едно. може да опиташ и с някоя линукс дистрибуция например тази - УСУ http://learnfree.eu/ е българска и е много добра !
перфектна е и работи без инсталация ако ти е тежка - предНата версия. току виж си я оставил за постоянно :)
jivkoslavovkolev - помощник
за съжаление не успях са стигна до никъде и с тази линукс дистрибуция която ми предложихте.с отварянето пак ядец,до никъде.започна да ме нерви много за това го зарязвам за 2-3 дни да ми поумине малко :)
jivkoslavovkolev - помощник
и въпреки всичко ината попеди.тъкмо бях решил да се отказвам за няколко дни,както бях писал и ето че успях да разбера най накрая как да го отворя.свалих харда за да опитам да го закача на другия лаптоп да го форматирам ама не стават портовете.тез дни ще видя къде ще го занеса да го форматират и ще пиша какво е станало
jivkoslavovkolev - помощник
Здравейте отново.да ви кажа какви ги свърших с прословутия нетбук.както спменах последно свалих харда и го дадох да го форматират,но ми казаха след 2 дни че неможе защото порат му бил различен и поискаха и машинката.След няколко дни ми я върнаха преинсталирана с хоум премиум.Всичко е добре но немога да го накарам със неговият интернет.Имам в предвид с глобулската му сим карта въобще не я отчита.пробвах го с модем на виваком и с безжичния ми интернет който е в къщи няма проблеми.Ако можете помогнете.

Тема "проблем с нет бук" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: