Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
valentino76bs - майстор
Здравейте ситуацията е следната.Искам да отворя определен сайт ,написвам името му правилно но ми отваря старата му версия и е непълна ,а има нова обновена страница и в нея не мога да вляза дава е отстрани като подобни.Пробвах с различни браузъри с различни търсачки не става или аз не правя нещо както трябва ,излиза ми все старата страница/версия/ като ,че ли я запаметило някъде само нея.Иначе с друг комп. от другаде няма проблем.
Johny - майстор
Изчисти си "бисквитките", опитай с друг брузер.
valentino76bs - майстор
Направих го не става, даже изтрих антивирусната и пак същата работа.
valentino76bs - майстор
Todor написа:
Ctrl + F5
Пак не става ,явно някоя опция в самия Уиндоус може би .... :?
tysonlkr - специалист
A от къде знаеш че сайта има две версии :? И ти не можеш да отвориш точно новата.
Да не би случайно новата да е в процес на разработка и да не е пусната още официално?
Кой е този сайт, ако не е тайна, да видим при нас как се отваря.
valentino76bs - майстор
tysonlkr написа:
A от къде знаеш че сайта има две версии :? И ти не можеш да отвориш точно новата.
Да не би случайно новата да е в процес на разработка и да не е пусната още официално?
Кой е този сайт, ако не е тайна, да видим при нас как се отваря.
Ами сега гледам ,че като натисна ''Кеширана версия'' излиза нещо по пълно на сайта иначе като движа мишката и я поставя отдясно на изречението се появява надпис подобни и излиза новото оформление но когато кликна пак ме връща на старата версия.Сайта на лични ти го пращам.
tysonlkr - специалист
Изчисти цялата история на браузъра който ползваш, ако не си го направил до сега.
И го обнови до последна версия, както ти показах на лични при мен се отваря с мозила :wink:

Тема "Не мога да отворя сайт,помогнете." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: