• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
BlackBox - специалист
plamen6703 написа:
Вариант да ползваш услугите на студио да ти прехвърлят записите беше най-добрият вариант за твоя случай, но не ме послуша.
Аз съм сигурен, че ти имаш и познат с фотостудио, който на драго сърце за 200-300лв ще прехвърли касетите. Спри да си набутваш глупостите във всяка тема.
------
По темата - браво. Устройство с касетка и DVD писачка е много удачно, но трудно се намира. Ако е записан дискът, финализирай го на компютър и толкова. :)
И недей слуша завистливи хора, които гледат как да припечелят на чужд гръб. Скоро чакам Пламен и душата си да пусне на разпродажба във форума.
mermaidbyheart - помощник
BlackBox написа:
plamen6703 написа:
Вариант да ползваш услугите на студио да ти прехвърлят записите беше най-добрият вариант за твоя случай, но не ме послуша.
Аз съм сигурен, че ти имаш и познат с фотостудио, който на драго сърце за 200-300лв ще прехвърли касетите. Спри да си набутваш глупостите във всяка тема.
------
По темата - браво. Устройство с касетка и DVD писачка е много удачно, но трудно се намира. Ако е записан дискът, финализирай го на компютър и толкова. :)
И недей слуша завистливи хора, които гледат как да припечелят на чужд гръб. Скоро чакам Пламен и душата си да пусне на разпродажба във форума.
Точно това се мъча да направя с Ashampoo както ме посъветваха в един друг форум ама като не знам как става е мъка..имах два записани диска с JVC-то, още когато не бях разбрала че проблема ми е във финализацията и сега пробвах с тях да ги финализирам с ahampoo-то през компютъра ама нещо не става. Лаптопа ми ги чете като празни дискове, а с ashampoo-то като му дам примерно "отвори нов проект" (защото не знам там как да отворя диска така че да го финализирам) пак нищо не става. Може би аз нещо не правя като хората, не знам.. Но в никакъв случай не съжалявам че съм се захванала с това. Ще се поизмъча но за мен усилията ми ще си струват на 100%.
gnt69 - майстор
Ще ти предложа вариант. Намираш познат с телефон Самсунг ама s може 4s, 5s 6s абе трябва да има инфраред, Смъква програма
Galaxy Universal Remote и се пробва. Опа гледам че струва пари ама май я има в замундата. Аз съм си я сложил и си командвам всичко из къщи с телефона. Като отида на кръчма им командвам телевизорите, климатиците, уредбите ако викат много всичко което има дистанционно го командва и влиза във всички менюта. Пробвай и сподели дано да стане. :partyman:
plamen6703 - майстор
Защо да не пробва от компютъра примерно под Windows 7 :wink:
BlackBox - специалист
mermaidbyheart написа:
Точно това се мъча да направя с Ashampoo както ме посъветваха в един друг форум ама като не знам как става е мъка..имах два записани диска с JVC-то, още когато не бях разбрала че проблема ми е във финализацията и сега пробвах с тях да ги финализирам с ahampoo-то през компютъра ама нещо не става. Лаптопа ми ги чете като празни дискове, а с ashampoo-то като му дам примерно "отвори нов проект" (защото не знам там как да отворя диска така че да го финализирам) пак нищо не става. Може би аз нещо не правя като хората, не знам.. Но в никакъв случай не съжалявам че съм се захванала с това. Ще се поизмъча но за мен усилията ми ще си струват на 100%.
На компютър с Windows7 поставяш DVD-то и с десен бутон на иконката на DVD-то избираш CLOSE SESSION.
Аз лично ползвам папагалче и кепчър.
mermaidbyheart - помощник
gnt69 написа:
Ще ти предложа вариант. Намираш познат с телефон Самсунг ама s може 4s, 5s 6s абе трябва да има инфраред, Смъква програма
Galaxy Universal Remote и се пробва. Опа гледам че струва пари ама май я има в замундата. Аз съм си я сложил и си командвам всичко из къщи с телефона. Като отида на кръчма им командвам телевизорите, климатиците, уредбите ако викат много всичко което има дистанционно го командва и влиза във всички менюта. Пробвай и сподели дано да стане. :partyman:
Нямам познати със самсунг S-ка, уви. Леля ми има самсунг ама нейния не е s-ка, а е от по-старите модели, а и тя не разбира много от технологии...
mermaidbyheart - помощник
plamen6703 написа:
Защо да не пробва от компютъра примерно под Windows 7 :wink:
BlackBox написа:
mermaidbyheart написа:
Точно това се мъча да направя с Ashampoo както ме посъветваха в един друг форум ама като не знам как става е мъка..имах два записани диска с JVC-то, още когато не бях разбрала че проблема ми е във финализацията и сега пробвах с тях да ги финализирам с ahampoo-то през компютъра ама нещо не става. Лаптопа ми ги чете като празни дискове, а с ashampoo-то като му дам примерно "отвори нов проект" (защото не знам там как да отворя диска така че да го финализирам) пак нищо не става. Може би аз нещо не правя като хората, не знам.. Но в никакъв случай не съжалявам че съм се захванала с това. Ще се поизмъча но за мен усилията ми ще си струват на 100%.
На компютър с Windows7 поставяш DVD-то и с десен бутон на иконката на DVD-то избираш CLOSE SESSION.
Аз лично ползвам папагалче и кепчър.
Това щеше да е хубаво ако моя уиндоус беше 7-ца, ама на лаптопа ми е 10-ка, а на PC-то - 8-ца... Иначе се пробвах да го направя защото то пак си има такава опция но не става тъй като самия диск ми го показва като празен...
BlackBox - специалист
А всъщност нещо записано ли е на тоя диск?
hidrazin - майстор
Типично по български. Още на 2-ра страница казах:
Типично по нашенски всеки прави противното на това, което всички му казват че е правилно. Обичаме да правим нещата по трудния начин.
Конкретния случай не прави изключение.
С трици маймуни не се ловят а аз съм много русаааааа... :-D
:partyman:
nikolov333 - майстор
Проблема може въобще да не е във финализирането на диска а при прехвърлянето на записа, но ако четете английски ето един линк с инструкции.. https://diyvideoeditor.com/step-by-step ... dvd-discs/
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Прехвърляне от видио касета на лаптоп" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: