• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
preslav - майстор
nikolov333 написа:
Не знам прочете ли нещата от линка на английски, който постнах на предната страница, но там нещата са обяснени как се финализира ДВД с НЕРО-то. :idea:
Добра подсказка, но може и да не е прочетена защото няма никакви отзиви. Не знам дали диска не може да е натъпкан до такава степен, че да няма място за допълнителните файлове, които NERO да напише, тогава единствения вариант е свалянето на информацията и записването и на нов носител - е ще трябва и някоя и друга минутка да се резне от видеото. Възможен вариант е и NERO да си работи, но записвачката на лапнитопа да е дала фира, на мен две записвачки спряха да пишат, но още четяха - чисто хардуерен проблем.
mermaidbyheart - помощник
nikolov333 написа:
Не знам прочете ли нещата от линка на английски, който постнах на предната страница, но там нещата са обяснени как се финализира ДВД с НЕРО-то. :idea:
Четох я разбира се, но там не е ясно по коя версия са обяснявали, защото аз веднага щом инсталирах нерото отворих статията но изобщо не съвпада написаното с моята версия на програмата която е от най-последните (дръпнах я от замунда).
mermaidbyheart - помощник
preslav написа:
nikolov333 написа:
Не знам прочете ли нещата от линка на английски, който постнах на предната страница, но там нещата са обяснени как се финализира ДВД с НЕРО-то. :idea:
Добра подсказка, но може и да не е прочетена защото няма никакви отзиви. Не знам дали диска не може да е натъпкан до такава степен, че да няма място за допълнителните файлове, които NERO да напише, тогава единствения вариант е свалянето на информацията и записването и на нов носител - е ще трябва и някоя и друга минутка да се резне от видеото. Възможен вариант е и NERO да си работи, но записвачката на лапнитопа да е дала фира, на мен две записвачки спряха да пишат, но още четяха - чисто хардуерен проблем.
Диска не е натъпкан чак до такава степен, но и записвачката на лаптопа ми си е наред. По-скоро или в Nero-то е проблема, или в самия диск но не в това че е запълнен, или пък аз нещо не правя както трябва...
mermaidbyheart - помощник
plamen6703 написа:
Знаеш ли колко много идеи можеш да намериш с търсачката в интернет :wink: Повечето от тия идеи са безполезни идеи...нещо като твоята работа...ялова работа :)
Чувала ли си приказка - И бате може, и тате може, но козата си сака пръч... Венци Стефанов обича да я казва по повод футболните "разбирачи" :lol:
Чета, че и от DVD плеъри разбираш... почистят ли се от прах няма начин да не тръгнат... :lol:
Първо не съм казала че разбирам от DVD плеъри, второ къде аджеба си ме прочел да казвам че няма начин да не тръгне като се почисти от прах?! Много мразя да ми вадят думите от контекста... :-D :-D :-D
nikolov333 - майстор
Колкото и да са различни версиите на Неро все имат близки функции.. Пробване му е майката.. В линка е ползвано NERO 2015..сигурно и то се намира по-назад в торентите. Има вариант и с Isobuster в края на линка..
plamen6703 - майстор
mermaidbyheart написа:
plamen6703 написа:
Знаеш ли колко много идеи можеш да намериш с търсачката в интернет :wink: Повечето от тия идеи са безполезни идеи...нещо като твоята работа...ялова работа :)
Чувала ли си приказка - И бате може, и тате може, но козата си сака пръч... Венци Стефанов обича да я казва по повод футболните "разбирачи" :lol:
Чета, че и от DVD плеъри разбираш... почистят ли се от прах няма начин да не тръгнат... :lol:
Първо не съм казала че разбирам от DVD плеъри, второ къде аджеба си ме прочел да казвам че няма начин да не тръгне като се почисти от прах?! Много мразя да ми вадят думите от контекста... :-D :-D :-D
Виждам, че си падаш по четене на гадания :-D , гадатели се изредиха да ти обясняват как ще стане, а то няма да стане :-D.
Всъщност под Windows няма никакъв проблем да финализираш диска, стига да си стигнала до финализиране, но по всичко личи, че си далече от финала :-D .
Поне си имаш занимавка... да не ти пукам, че не става... важно е да ти харесва :-D
BlackBox - специалист
plamen6703 написа:
...
ПЛАМЕНЕ, млъквай! Докладвах те, но модераторите си мълчат. За това ще ти кажа, че си кретен.
1. Use Nero to copy an image file to HDD (as it happens Nero will copy all of the data found on the surface of the disc in this image file, even if other software like ISO buster show a disc to be blank). When this is done, you will see that the image size approximates the amount of data you had on the disc. Now you know you're on the right track.

2. Now open the image you saved in ISO-Buster. Window should pop up saying "No file system and/or files found"
it will give you an option "Find missing files and folders" an buttons (MAKE IT SO) (HELP) (CANCEL)

After you click on the MAKE IT SO ISO-Buster finds the files (Scaning for lost data)

When the process is finished on the right side files that were found will show up.

Select all the files, right click and chose Extract objects.

Browse for destination and click OK.

Recovered files will be named: Recovered File 1, 2 and so on with a "VOB" extension (also IFO files will be recovered with names: Recovered File 1.VTS_xx_0, Recovered File 3.VTS_xx_0,Recovered File 4.VR_MANGR, in the flowing steps I don't use these IFO files) now you need to change the names of the VOB files to... VTS_01_1 2,3 and so on. (Be careful because ISO-Buster sometimes will recover files out of sequence, so check which file is first, second and so on, otherwise it will be jumbled )

3.Now we use IFO Edit - Start he program, in the bottom of the window there is a button Create IFOs. Click on it.

In the new window leave the default setting, except the Output stream, here you need to select the first VTS_01_1 file, and below chose the option Same as source, then click OK.

When the process is done in the selected folder files will be created:

VIDEO_TS
VIDEO_TS.BUP
VTS_01_0
VTS_01_0.BUP
Keresteliev - специалист
BlackBox написа:
ПЛАМЕНЕ, млъквай! Докладвах те, ... но модераторите си мълчат. За това ще ти кажа, че си кретен.

...
Много лют!

п.п. Но защо ли, като иде там мълчи?
DMN - майстор
Keresteliev (Leon),
според теб - кое е най-правилното техническо решение на проблема на автора, при така създадената настояща ситуация? Виждам, че си капацитет.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Прехвърляне от видио касета на лаптоп" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: