• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
montoya - майстор
Ами за мен не е претрупан, няма и подканвания към соц мрежи.
petromaniq - специалист
Въпрос на вкус. Мсйкрософт първо да си оправят бъгавите джамове, после да потриват ръце за приложенията. Където са седнали - трева не никне :-D
ArturDent - Почти Безобиден
Ами не ползвай продукти на Майкрософт...
montoya - майстор
petromaniq написа:
Въпрос на вкус. Мсйкрософт първо да си оправят бъгавите джамове, после да потриват ръце за приложенията. Където са седнали - трева не никне :-D
Хах, забравил съм снощи снимката дето я правих по въпроса да я пусна, та ето как изглежда при мен
Прикачен файл:
2015-03-04_183636.jpg
2015-03-04_183636.jpg (101.4 KиБ) Видяна 2240 пъти
lov - майстор
Я погледни и къде ги мятка файловете дето получаваш. През девет папки та в десетата.:-D

Онзи ден жената ми се оплака че не си намира едни снимки дето им ги пратих и рекох да видя. :x

Безумни идеи на програмисти.
Хубаво намерили са бъгове ама защо трябва да ти пипат настройките и всеки път да ходиш след гъза им. Да не говорим че опцията автоматично изтегляне е включена по подразбиране и после рев че са се набутали ''бръмбари и всевъзможни бабалюги''. Не вярвам в голямата конспирация ама вече почвам да се съмнявам че почва тоталното следене и подслушване.
montoya - майстор
В една версия имаше само проблем с тая настройка, при инсталацията автоматично беше отметнато приетите файлове и снимки да отиват в май скайп ресивед файлс и трябваше ръчно да се промени на запитване за сваляне на файл. Веднага в следващата версия го оправиха и сега по подразбиране си е това със задаването на въпроса.
Мобилната версия за андроид обаче са гледали от вайбър и няма изключване, натискам отпиши ме, това все едно му казах рестартирай се и така до безкрайност или поне докато не го спрях принудително с андроида.
Имат яко трески за дялане, но пък не са сложили нож на никой на врата и да са го принудили да им ползва продуктите.
Основния конкурент вайбър също си има недостатъци които никой не оправя, но това е живоа, всеки ползва каквото му харесва и му е удобно
gogo7777 - майстор
Не вярвам в голямата конспирация ама вече почвам да се съмнявам че почва тоталното следене и подслушване.
Ще ти отпаднат и последните съмнения много скоро. Тая глобална мрежа за комуникация е чисто чифудска работа........стадото става все по-голямо и невежо. Купих наскоро смардфон заради навигацията.....е пустият му телефон знае къде съм без да пускам GPS-а дори. Регистрацията в Гугъл била задължителна.....показва ми хора, с които отдавна не желая да контактувам, снимките ми отиват някъде в нета (уж да ми ги пазят съхраняват :evil: ), какво съм правил не знам, но телефона изпрати съобщения до всички абонати, които имам в указателя (над 70 съобщения).....та се чудя дали да не се разделям с него вече :-D
pansim - майстор
Самата истина е това. Няма вече анонимност. И по-лошо ще става.
MamaMy - майстор
Да се повторим! Хубавите (руски) версии са тези двете:

Skype 3.8i
Skype 4.2i

Те не се инсталират. Слагате ги някъде по диска и след като деинсталирате всички стари и нови официални версии на скайп ги стартирате. Натам нямате повече грижи. Всички стари версии до 3.8i си работят пълноценно с камера помежду си и с официалните версии до 4.0. Всички нови работят с 4.2i. Няма значение официална или не. Ако ползвате тук предложените, може да имате и двете едновременно. Не се бъркат помежду си, но трябва да сте с различни потребители.
xameleon - помощник
А защо не си изтеглите стара хакната портъбъл версия от http://dwdvideo.com/lesson-19-113. Това е версия 5.5. Ако искате да използвате и 5.9 от същия сайт начина е следния. Първо стартирате верия 5.5 и избирате автоматично да се логва с пускане на скайп. След това затваряте версията 5.5 и пускате 5.9. Воала работи и версия 5.9. 3.8 и 4.2 вече не работят, но за сметка на това 5.5 и 5.9 са пушка.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Старите версии на Скайп" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: