• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
lov - майстор
И аз да се оплача. Наложи ми се по пътя да говоря. Да ама не. Викам се бъгнал сее ще преинсталирам ще се оправи. Но ядец версията не ми е вече съвместима с телефона. Та и аз да им го ръгна на ония от майкрософт.
gogo7777 - майстор
3 дена мъки и се оправих като турих XP SP3 и най-новата весрия на тъпия скайп........за сега работи.
thinkpad - майстор
gogo7777 написа:
3 дена мъки и се оправих като турих XP SP3 и най-новата весрия на тъпия скайп........за сега работи.
Е, нали има пачнати стари версии? :)
montoya - майстор
До кога ли ще работят и тия пачнати версии и дали са в пълната си функционалност!?
За 3.8 чувам че не стават видео разговори, сигурно и нещо друго не работи, проблеми има и с комуникацията между скайп на различни платформи, компютър, телефон, таблет!
И честно казано не виждам какъв е зора да се ползва 3.8 освен ако не разполагате само с 512мб РАМ!?
ig_ivanov - специалист
3.8 става за видео разговори, но и на двата компютъра трябва да са с нея. Също така е по-трудно прехвърлянето на файлове между различните версии- понякога не "зацепва".
fox_vt - майстор
Викам си кво ви мъчи толкос скайпа моя беше версия 4 и си бачкаше до оня ден когато сам се отписа и до там.Сега се ъпдейтна до 6.18 и си бачка :)
gogo7777 - майстор
Е, нали има пачнати стари версии?
Ми има, ама аз съм гола вода по тая част. Почетох малко в нета за тоя karnell.dll /дето ми се появяваше като грешка при новия скайп/ и попаднах на един блог дето бе описано подробно как се решава проблема...........та така :)
...А не съм видял темата тук във форума.
MamaMy - майстор
Който не разбира и не му пука с каква версия на Скайпа е, да си слага най-новия и да си свирка като колегата
fox_vt. После като му спре прозореца, ще се бръкне и ще плати на специалист, а на втория път ще се замисли и за версията на Скайп :yawinkle:
gogo7777 - майстор
Който не разбира и не му пука с каква версия на Скайпа е, да си слага най-новия и да си свирка като колегата
fox_vt. После като му спре прозореца,..........
Я раздуй малко. Има ли проблем с тоя скайп...........да го махам ли у време :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Тема "Старите версии на Скайп" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: