• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
thinkpad - майстор
С последното обновяване на не знам си какво успяха да изключат възможността на всички по-стари версии на Skype да работят. Дори не се свързват или просто ги изхвърля. Лично аз ползвах 3.8 и се чудя - някой успял ли е към днешна дата да я подкара и какво точно трябва да се направи, за да ползвам 3.8? Нямам никакво намерение да ползвам 6.18.
novgradski - специалист
Някои казват че номера става (не съм го пробвал):
Задай да са видими - скрити и защитени файлове.
След това влез в C:\Users\потребител\AppData\Roaming\Skype и отвори за редактиране shared.xml
Намираш реда UIVersion>0/6.14.0.104 (това е номера на старата версия) и преправяш на 6.18.73.106 (новата версия), след което запазваш файла.
thinkpad - майстор
То при 3.8 въобще го няма тоя ред. За 4.2 пък не става.
novgradski - специалист
Или да се пробва с portable версията .Като са я мислили 3.8 -Може би не са и предполагали за win 7.(...пробвах и с портативната ,ама не ще)
Последна промяна от novgradski на нед авг 17, 2014 12:40 pm, променено общо 1 път.
thinkpad - майстор
novgradski написа:
Или да се пробва с portable версията .Като са я мислили 3.8 -Може би не са и предполагали за win 7.
Не се получава с портативна версия. Всички тези неща вече ги опитах. Чудя се някой дали знае друга заобиколка.
MamaMy - майстор
Аз съм с 3.8.0.180 и все още си работи на Уиндос 7. Явно зависи от други неща. Онзи ден инсталирах същата на едно ХР , че беше спрял 5.1. Работи без проблеми.
Mc Queen - специалист
То, май тия от Microsoft са решили да скопят достъпа на всички стари версии.
И да принудят потребителите да си инсталират новите им "подобрени подслушвачки". :-D
Наскоро получих уведомително писмо от Skype , че на Дроида използвам стара версия.
И ме предупредиха , че скоро ще спират достъпа на старите версии.
Затова ме посъветваха, да си изтегля "НОВАТА ПОДОБРЕНА" версия от маркета.
За съжаление "Новите и подобрени" версии са бъгави и при мен не работят коректно, затова съм със стара.Както и да е.
Явно нещата са аналогични и за Windows.
Иначе подкрепям колегата
MamaMy написа:
Аз съм с 3.8.0.180 и все още си работи на Уиндос 7. Явно зависи от други неща.
Поздрави:
Mc Queen
ArturDent - Почти Безобиден
Microsoft променят протола за комуникация, вече спряха подръжката на SkypeKit, което значи че други производители вече не могат да правят програми които да комуникират със Skype.
Скоро очаквайте ВСИЧКИ стари версии да не работят...
abcdefghijklmnopqrstuvwxz - майстор
Само споделям че версията на Скайп с която в момента работя е: 4.2.0.169
Win XP SP3.
Не знам кой, как го е излъгал, не помня дали аз съм го инсталирал.
ESPACE - майстор
Аз нищо не съм лъгал и съм с 3.8.0.188 на 7-ца. Никога не съм имал какъвто и да е проблем при инсталирането или ползването.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Тема "Старите версии на Скайп" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: