• 1
  • 2
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
velsi - Почетен майстор
Що не вземете да го оправите? Въпреки отметката - не работи. По други форуми влизам след няколко дена и съм логнат, а тука ме изхвърля след време.
Виж дали си си разрешил кукитата :wink:
Аз проблеми нямам с логването
velsi - Почетен майстор
Да, разрешил съм си ги. Нямам предвид проблеми с логването, а това че трябва всеки път да се логвам. Иначе казано опцията "Искам да влизам автоматично с всяко посещение" не работи.
masteradmin - майстор
Ок сега ще видя. Просто на този комп. работим аз, жена ми и малкия ми син който е в 3 ти клас. И тази идея не ми струва много добра. А и да ти кажа ако си качиш mozilla firefox ти гарантирам 4е ще влизаш автоматично всеки път.
velsi - Почетен майстор
Е аз точно това ползвам. Вярвай ми, четири години имах компютърен клуб, проблема не е при мене. :lol:
TACHO - специалист
masteradmin написа:
А и да ти кажа ако си качиш mozilla firefox ти гарантирам 4е ще влизаш автоматично всеки път.
Аз само нея ползвам, уиндоуския браузър съм го отсвирил отдавна, че е като торба с дупки.
Проблеми с логване нямам , обаче много често не мога да пиша през модзилата. Като отворя прозореца за писане/няма значение дали отговор или нова тема/ и отида в полето за писане, все едно, че нямам клавиатура. Натискам клавишите, но нищо не излиза. Що ли е така? :roll:
velsi - Почетен майстор
Нямам представа, при мене такова не се е случвало.
jordanvass - майстор
Velsi, при мене си влиза без проблеми бе. Ползвам XP, SP2 и IE. Всеки път като отворя сайта си ме логва автоматично.
velsi - Почетен майстор
Странно наистина. Посещавам всекидневно поне още 4-5 форума. Навсякъде се логвам автоматично, само тука не. След определено време неактивност (не съм засичал колко) ме дисконектва и трябва да влизам пак. Не че е болка за умиране, просто ми направи впечатление. Аз също съм с XP SP2 и Mozila Firefox. Мога да пробвам и с IE, може пък да даде разлика, макар че няма логика.

Мдаа, тествах с IE си работи. Наистина странно...
  • 1
  • 2

Тема "АутоLogin във форума" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: