• 1
  • 2
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
Johny - майстор
Имам инсталиран Viber 5.01.42 - PC версия. От известно време се появи ъпдейт - 5.2.0.2546, който ми създава проблеми и го деинсталирах. Поставих старата версия, но след рестартиране, новият тръгва да се инсталира без да ме пита. Оказа се, че гадът се изтегля самичък и се настанява в инсталационната директория. За сега решението е преди рестарт да го изтрия от папката, ако го има. Вероятно, ако поровя в настройките на Уина, може да го забраня, но нямам време. Та ако някой знае готово решение, да помага.
Ето, преди малко се е появил файл ViberUpdater, а по някое време ще се появи папка с новата версия.

Прикачен файл

Без име.jpg
Без име.jpg (37.94 KиБ) Видяна 2798 пъти
montoya - майстор
Някога при скайп докато минаваше през темп-а повреждането на файла вършеше работа.
Т.е остави си го там, само го отвори и го редактирай и мисля че няма да ти обновява
mitko414 - специалист
С настройки на Win-а няма да стане, дай да го видим тоя viberupdate скрипт, може ако се промени малко, да ти се реши проблема.
Johny - майстор
mitko414 написа:
С настройки на Win-а няма да стане, дай да го видим тоя viberupdate скрипт, може ако се промени малко, да ти се реши проблема.
Проблема е решен с любезното съдействие на колегата mitko414 , за което му благодаря.
kuger - майстор
Не е честно, ние какво да правим, ако възникне същия проблем?
Johny - майстор
Да питате.
Не е тайна и ако не възразява колегата, при нужда ще обясня.
Здравейте. Имам същия проблем описан по горе. Какво трябва да направя с тази папка - вайбър ъпдейт? Версията ми е 5.9.1.1
Johny написа:
Да питате.
Не е тайна и ако не възразява колегата, при нужда ще обясня.

Здравейте. Имам същия проблем описан по горе. Какво трябва да направя с тази папка - вайбър ъпдейт? Версията ми е 5.9.1.1
siso21 написа:
Johny написа:
Да питате.
Не е тайна и ако не възразява колегата, при нужда ще обясня.

Здравейте. Имам същия проблем описан по горе. Какво трябва да направя с тази папка - вайбър ъпдейт? Версията ми е 5.9.1.1
Oт няĸoлĸo дни ми изпиcвa cъoбщeниe, чe e имa нoвa вepcия нa вaйбъp и тpябвa дa я aĸтyaлизиpaм. Kлиĸвaм въpxy бyтoнa „aĸтyaлизиpaй ceгa“, нo нищo нe ce пoлyчaвa. He мoгa дa пoлзвaм вaйбъpa. Kaĸ дa излязa oт тaзи cитyaция? Блaгoдapя зa внимaниeтo!
inspo - майстор
Деинсталирай и си сложи направо новия.
  • 1
  • 2

Тема "Проблем с Viber" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: