• 1
  • 2
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
imegogo - специалист
издава звуков сигнал
Gnus - специалист
По вида на звуковия сигнал можеш да се ориентираш какво точно му има:
http://www.computerhope.com/beep.htm
miroki - майстор
С ddr3 не са лоши дънцата. Скоро се опитвах да подкарам подобно и с 2 гб рам уиндоус 7 64 бита работи съвсем прилично. За това казах, че си заслужава ремонта.
За надутите кондензатори питах, понеже ако са били подути когато е работел компютъра, може сега да не е от тях.
imegogo - специалист
при включване издава единичен кратък бийп,който издава винаги при включване,доколкото знам означава,че бутва нормално
кондензаторите не знам дали са били надути докато е работел факт е,че имаме проблеми със захранването изгоря ми единият телевизор и микровълновата майсторите,който ги ремонтираха бяха категорични,че е от проблеми с напрежението
Gnus - специалист
Ако всичко изглежда нормално без видеото, огледай се за някоя външна видеокарта
nikolov333 - майстор
Имал съм такива проблеми с не-тръването на "видеото" заради настройките на bios-а. Ако го reset-неш с пина на дъното би трябвало по-подразбиране да тръгне с вградената видеокарта.. :drinkers:
Gnus - специалист
nikolov333 написа:
Имал съм такива проблеми с не-тръването на "видеото" заради настройките на bios-а. Ако го reset-неш с пина на дъното би трябвало по-подразбиране да тръгне с вградената видеокарта.. :drinkers:
+1
Има си джъмпер, а и батерията може да се махне.
miroki - майстор
+1 и от мен.
Освен това замости 2 те пластини с батерията да разреди. С изваден кабвл от захранването.
И не се залъгвай от едно тръгване само.
Веднъж така подкаран, направих пълна инсталация на уиндиус и след 20 тина минути работе, след един рестарт, млъкна за винаги.
Кондензаторите да ги смени някой, който го е правил успешно.
Duke_BG - специалист
и още нещо : за смяна на кондензаторите не разпоявай краката на стария - режи кондензатори и ползвай неговите крака за да запоиш новия за него
че с тия N слойни платки не се знае какво ще се случи при смяната
  • 1
  • 2

Тема "подкарване и ъпгрейд на старичка конфигурация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: