Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
profesionalist_wood - майстор
Разгледах книгата на Начев добра е.
Днес в курса успях да програмирам калкулатор и да си смятам и деля. Готино е :razz:
Gnus - специалист
Мда. Джавата има много недостатъци, но едно от предимствата е, че на нея се пише бързо.
profesionalist_wood - майстор
Gnus написа:
Мда. Джавата има много недостатъци, но едно от предимствата е, че на нея се пише бързо.
ЧБМ !

Тези дни ще си купя книгата. Но честно казано не съм се интересувал каква е заплатата на програмист фронт-енд. А и не съм се замислял. Просто ми е интересно програмирането.
profesionalist_wood - майстор
Вече почват да ме нервират разни неадекватници в сайта -скрит--
Знаете ли коя е командата в Java Script да изтрия коментарите чрез Inspect Element? Извинявам се ама ми писват вече
Последна промяна от profesionalist_wood на вт юни 21, 2016 4:49 pm, променено общо 1 път.
Gnus - специалист
Няма как да ги изтриеш трайно, но с инспект елемент или файърбъг може да намериш и да премахнеш тоя див:
<div id="comments-frame">
Ако си фен, може да напишеш адд-он за файърфокса, който ги скрива, по подобие на блокерите за реклами :)
profesionalist_wood - майстор
Gnus написа:
Няма как да ги изтриеш трайно, но с инспект елемент или файърбъг може да намериш и да премахнеш тоя див:
<div id="comments-frame">
Ако си фен, може да напишеш адд-он за файърфокса, който ги скрива, по подобие на блокерите за реклами :)
Ще опитам,ама да не ме хванат :lol: Просто мразя един пеераст и искам да изтрия всичките му коментари и да не се вижда от никой.....

Тема "Java 8" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: