Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
montoya - майстор
Снимай един клип и пусни в тубата, дай линк да гледам. Не вярвам докато не видя, че ХР СП3 ще се стартира на обикновен хард, най вероятно на 5000 оборота за 10 сек
infomar
montoya написа:
infomar написа:
.......
"Pale Moon" не става ли за замяна?
Ами като го пробва, работеха ли сайтовете с него?.........
Вчера цял ден работиха с Мозила, Опера, Moon... никакви проблеми.
Тази сутрин .. старата песен - сайтовете отново не работят и не се отварят с нищо. Само те... всичко друго се отваря. Нищо не съм правил по компютъра - никакви инсталации или промени.
Пуснах ping rakiyata.com -t - показва, че има достъп до тях.

На http://www.clubford.org и на "Ракията" - на моменти се опитва да отвори началната страница, дори някога от десет опита я отваря, но после ме изхвърля...

Проблемът не е в програмите и в антивирусните а в операционната система май. В скоро време ще я дам за преинсталация. Така и не разбрах кое прави мизерията.
montoya - майстор
Аз преди време имах същият проблем с датабг, обаче от нас не се отваря, а от службата на друг доставчик се отваря. Писах във форума на доставчика и ми отговориха, че има проблем със свързаност към сайта от някои от доставчиците по трасето. Казаха ми и точно кой, но не го помня.
Та ако имаш възможност пробвай през друг доставчик с този компютър, можеш да му пуснеш мобилен интернет от телефон, ако има такава опция, защото ако е настолен компютъра, ще е трудно да се пробва
nikolovvd - майстор
Стратирай CMD и напиши:
tracert rakiyata.com
Така ще видиш кой ти бави или губи пакетите.

Тема "Проблем с отваряне на отделни сайтове." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: