Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
lpoik - специалист
В същност как стана проблема,като го пуснах си зареди нормално,но като му включих флашка памет и монитора изгуби хоризонтала развивка,стана като шарена черга и аз го изключих принудително от старт бутона след това не искаше да зареди, сам се рестартира и не може да се изключи сам. :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Колко след като му вкара флашката стана това?
lpoik - специалист
[quote="n_a"]Колко след като му вкара флашката стана това? Да и не знам защо така стана флашката си работи на друг комп. без проблем.Като вкарах флашката и след 10 секунди се обърка.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Отвори ли флашката?
Извади ли флашката?
Колко пъти го рестартира?
Горещо ли му е?
lpoik - специалист
n_a написа:
Отвори ли флашката?
Извади ли флашката?
Колко пъти го рестартира?
Горещо ли му е?
Извадих я веднага,не можа да я отвори,нему е горещо.Влязах в Safe Mode започна да зарежда драйверите и зацикли,след това излязоха някакави надписи и постоянно се зареждаше накрая изписа рестарт,рестартира се почна да зарежда и пак зацикли след малко ми излезе това http://pics.softvisia.com/design/pics/1 ... vista7.png .Пуснах Repair Your почна да търси проблемите и до там и нищо.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
:cool: Еми остави го да си върши работата. Дал си му команда, не го обърквай с други команди.
Аз в такъв случай избирам Старт Винбоз Нормали и май не греша
Имам лаптоп с Уин7, от време на време заспива и няма събуждане, освен рестарт. Та си мисля че седмицата не е читава. Но ми е на доизживяване
lpoik - специалист
n_a написа:
:cool: Еми остави го да си върши работата. Дал си му команда, не го обърквай с други команди.
Аз в такъв случай избирам Старт Винбоз Нормали и май не греша
Имам лаптоп с Уин7, от време на време заспива и няма събуждане, освен рестарт. Та си мисля че седмицата не е читава. Но ми е на доизживяване
Там е работата че,като му задам команда кара до някъде и зацикли,какво ли не съм пробвал и не ще.
torbalan - Дървен философ
Ако може да буутва от флашка - направи си една и виж дали ще буутне.

Ако трябва да се спасява информация и бутнеш успешно - спасявай и преинсталирай...
lpoik - специалист
torbalan написа:
Ако може да буутва от флашка - направи си една и виж дали ще буутне.

Ако трябва да се спасява информация и бутнеш успешно - спасявай и преинсталирай...
Колега това с бутането с F12 или с Del ставаше.
torbalan - Дървен философ
lpoik написа:
torbalan написа:
Ако може да буутва от флашка - направи си една и виж дали ще буутне.

Ако трябва да се спасява информация и бутнеш успешно - спасявай и преинсталирай...
Колега това с бутането с F12 или с Del ставаше.


Шашава история е. След, като рестартираш компютъра - четеш какви съобщения пуска.

На моя лаптоп (НР) е с ESC, на жена ми (стар на библия есър) с някой от F-овете, а на синът ми дори не знам...

Отделно, буутването от флашка може да е забранено, може да е второ след диска и т.н. Трябва да се огледат настройките на БИОСа...

Тема "Проблем с ACER 5520" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: