• 1
  • 2
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
sasi4 - специалист
Здравейте препоръчайте ми добър лаптоп около тази цена, трябва ми защото тази година съм студент 1-ви курс. Предимно ще се използва за сърфиране из интернет, клипове, филми и музика. Може и някоя игра. Преди имах Асус и точно след като му изтече гаранцията 2 год. изгоря.
montoya - майстор
До 600 лева е все тая какво ще вземеш. Все ниските класове за тези пари
Аз бих заложил на ето това НР http://laptop.bg/laptops-hp-HP_15-hp_15 ... A_240gbssd заради ссд диска бързината би трябвало да е добра, а и не е с някой АМД Е1 умрял процесор
preslav - майстор
sasi4 написа:
Здравейте препоръчайте ми добър лаптоп около тази цена, трябва ми защото тази година съм студент 1-ви курс. Предимно ще се използва за сърфиране из интернет, клипове, филми и музика. Може и някоя игра. Преди имах Асус и точно след като му изтече гаранцията 2 год. изгоря.
Честно не знаех, че студентите предимно се занимават със сърфиране из интернет, клипове, филми и музика! Ако все пак си решил, че това ще ти е основното занимание спокойно можеш да си вземеш и таблет на същите пари - плосък, лек, непретенциозен.
sasi4 - специалист
preslav написа:
sasi4 написа:
Здравейте препоръчайте ми добър лаптоп около тази цена, трябва ми защото тази година съм студент 1-ви курс. Предимно ще се използва за сърфиране из интернет, клипове, филми и музика. Може и някоя игра. Преди имах Асус и точно след като му изтече гаранцията 2 год. изгоря.
Честно не знаех, че студентите предимно се занимават със сърфиране из интернет, клипове, филми и музика! Ако все пак си решил, че това ще ти е основното занимание спокойно можеш да си вземеш и таблет на същите пари - плосък, лек, непретенциозен.
Тези дейности ще са за свободното време и таблет си имам, питах за лаптоп.
preslav - майстор
Тогава довери се на montoya!
montoya - майстор
simplex написа:
Не си купувай HP. Те са най-големите възможни боклуци в света на лаптопите.....
Айде почна се, от личен опит с десетки хиляди лаптопи ли или просто си чул нещо, някъде?
Щото моя личен опит е точно обратен, от 2007 година насам все с НР работя, дори първия ми компак 6720 още си бачка безпроблемно.
Иначе подкрепям мнението ти за втора ръка висок клас лаптоп, от две години дрънкам един елитбук, желязна техника е това
miroki - майстор
От N процесорите не очаквай много. U са с по-малко MHz но по-добре се държат.
martosound - специалист
То това за ASUS , че заминават малко след свършване на гаранцията не е нещо ново :-D . Няколко приятели го издухаха с лаптопи ASUS по същия начин. Незнам що така се получава - уж сериозна фирма?!?!?!?!?!?!?
ESPACE - майстор
simplex написа:
montoya написа:
Айде почна се, от личен опит с десетки хиляди лаптопи ли или просто си чул нещо, някъде?
От личен опит със стотици HP лаптопи, умрели в ръцете ми. Това е занаята ми.
Какво ги правиш тези стотици машини, че мрат като мухи в ръцете ти? Смени си занаята, щом ги трепеш вместо да ги съживяваш.
Lisko - майстор
Никой не е препоръчал лаптоп с операционната система на Гугъл, напр:
http://www.tigerdirect.com/applications ... No=9743463
Изображение

Тинки,
има и Леново:
http://www.tigerdirect.com/applications ... No=9969643
  • 1
  • 2

Тема "Лаптоп до 600 лв" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: